Що нового?

Придбаний Дихання життя (Максим Андреюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Друзі, У мене для вас чудова новина: 16 грудня планую запустити Новорічний курс "дихання життя", у якого немає протипоказань. Його основною стануть дихальні практики! Але і не тільки!

чому я вирішив приділити стільки уваги дихальним практикам?

Вони потужно впливають на організм. Адже дихання об'єднує тіло і розум. Складно повірити, але природний процес вдиху і видиху може сильно змінити ваше життя. Правильно підібрана техніка дихання здатна зміцнити здоров'я і навіть забезпечити довголіття!

  • значного поліпшення кровообігу і стимуляції всіх органів,
  • оздоровлення серцево-судинної та дихальної систем,
  • виведення шлаків і токсинів,
  • поліпшення роботи мозку і функціонування нервової системи,
  • збільшення тривалості життя і збереження молодості.
Наша програма буде включати в себе не тільки дихальні практики, а й блок з алхімічного харчування (цінна інформація про те, як готувати доступні вам продукти так, щоб засвоювалося 90% поживних речовин)! Ще один плюс курсу" дихання життя " – крім потужного наповнення – він не буде займати багато часу в день. Навіть новорічні свята і метушня не завадять його проходженню. Навпаки, вихідні дні ви зможете використовувати з користю, щоб вступити в Новий рік з новими силами, думками і знаннями!

  • значного поліпшення кровообігу і стимуляції всіх органів,
  • оздоровлення серцево-судинної та дихальної систем,
  • виведення шлаків і токсинів,
  • поліпшення роботи мозку і функціонування нервової системи,
  • збільшення тривалості життя і збереження молодості.
Я з упевненістю можу гарантувати, що ви з легкістю впораєтеся з курсом "дихання життя", але результат, який Ви отримаєте, точно вас здивує! Буду радий допомогти вам зустріти Новий Рік поліпшеною версією себе! Максим.

Продажник:
https://academyhealth.ru/sale?s=23
 
Угорі