Що нового?

Набір учасників Дизайн інтер'єру: від задуму до втілення. Стань автором будинку своєї мрії (Анна Акопян)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 29409 ГРН
Учасників: 0 з 101
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 302.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

це курс для Вас, якщо ви:

  • цікавитеся цією сферою діяльності, і хотіли б спробувати свої сили - початківець дизайнер і не знаєте з якого боку і до чого підступитися, щоб знайти навички, досвід і розуміння своєї діяльності "без води"
  • плануєте ремонт або будівництво будинку, але вартість послуг професійного дизайнера для вас неприйнятна
  • хотіли б зайнятися створенням дизайн-проекту свого будинку самостійно. У Вас є на цей час, сили і велике бажання стати автором будинку мрії
  • плануєте ремонт свого будинку, але немає довіри до дизайнерів. Був невдалий досвід, або всередині є переконання, що ніхто не зробить краще вас
в результаті навчання

  • підготуйте докладний ТЗ, яке виключить ймовірність подальших переробок
  • навчіться створювати концепцію і колірні поєднання
  • дізнаєтеся про принципи роботи над планувальними рішеннями
  • навчіться методу кругових діаграм
  • освоїте роботу в програмі Archicad, щоб креслити професійні та зрозумілі плани
  • освоїте всю технічну частину проекту (розстановка розеток, вимикачів, спліт-систем, світильників і тд)
  • скачаєте собі більше 20 унікальних методичок, в яких зібрана цінна інформація мого десятирічного практичного досвіду
  • озбройтеся моїми правилами ведення авторського нагляду для успішної реалізації проекту в життя
  • навчіться створювати специфікацію
  • навчіться принципам декорування інтер'єру
Автор і ведуча курсу, практикуючий дизайнер Анна Акопян:

Якби мені на початку шляху запропонували пройти подібний курс, я була б щаслива. Але нічого подібного не було. Знання збиралися по крихтах. І скільки дров мені довелося наламати! Від своїх помилок і промахів я хочу вберегти Вас. Сьогодні я зібрала весь свій досвід, щоб допомогти Вам у створенні дизайн-проекту будинку вашої мрії, від задуму до втілення...
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/annaakopyandesign/
 
Угорі