Що нового?

Придбаний [Дизайн людини] PHS-первинна система здоров'я. Харчування (Петер Шебер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11077 ГРН
Учасників: 0 з 196
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Детальніше про захід
на скільки розумне наше тіло? На скільки воно здорове і відповідне нам? Чим обумовлено і як гомогенізовано? І на скільки ми його приймаємо?
PHS (первинна система здоров'я) - про різницю наших тіл.
У нас дуже різні тіла. Кожна людська форма, кожне тіло володіє своєю унікальною детермінацією-унікальними відмінностями, обмеженнями і схильністю, наприклад, до того чи іншого способу сприйняття світу, характеру харчування...
Ми спроектовані бути унікальними. Але це просто схильність, потенціал.
Харчування є найглибшою силою в цьому світі.
І у кожного є два шляхи: шлях гомогенізації і усереднення – некоректний харчовий режим, коли ви не отримуєте з їжі те, що Вам необхідно, а значить своєї інформації з навколишнього світу (шлях помилкового я).
І є інший шлях-шлях генетичної унікальності (жити і рухатися з правди свого істинного Я).
І на цьому шляху дотримання своєї стратегії і Авторитету сонастроює нас зі своєю початковою унікальністю, а PHS природним чином підсилює цей красивий рух до себе, розкриваючи генетичний потенціал нашого тіла.
Тільки правильний режим харчування, який відповідає вашому типу травної системи, дозволить вашому мозку правильно працювати і дозволить отримати доступ до вашого унікального способу пізнання і реалізації себе в цьому світі.
На семінарі ми торкнемося:
* Основи PHS (чорну і червону сторону, взаємодія ліній, кольорів і тонів)
• 12 різних стратегій харчування
• Як входити в коректний процес харчування в дорослому віці (пастки помилкового Я)
  • Особливості первинної системи Здоров'я для дітей
  • Когнітивне посилення в тілі (значення тону або ключовий сенсор тіла)
  • "Ліві" і "праві" тіла
Всі учасники отримають розуміння про коректний для себе спосіб харчування.
Доступ на семінар-базове читання. Розуміння типу, стратегії та внутрішнього авторитету
Час проведення:
21-23 вересня 2018 року Київ (місце проведення уточнюється).
Займаємося три повних дні-21,22,23 вересня!
https://privatelink.de/?https://www.facebook.com/events/272650086635437/
 
Угорі