Що нового?

Придбаний Дизайн Людини. Планети (Петер Шебер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6398 ГРН
Учасників: 0 з 149
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
планети в дизайні людини. Чому саме ця тема?
Навчання в дизайні людини дає нам величезну кількість інформації про себе і про інших людей. Навчання покрокове і структуроване – на кожному наступному курсі Ви отримуєте все більше і більше інформації, яка абсолютно точно змінює ваш погляд на світ і людей навколо, дає більше розуміння про те, чим ми відрізняємося. І всі ми абсолютно точно знаємо про вплив планет. Але чи знаємо ми про це достатньо?
Проходячи навчання, я зіткнулася з тим, що в дизайні людини мало часу приділяється опису планет. Немає підручників та інформації про те, як планети впливають на нас. Так, є короткі і вже всіма нами завчені фрази, але для мене цього виявилося мало. І відсилання до астрології не допомогла. Це те, що я вважаю місцем додаткового та необхідного вивчення. Планети впливають! І дуже сильно!
В аналізі бодіграфа дуже важливо знати значення воріт і ліній! Але чи помічали ви, як змінюється якість аналізу, коли ви знаєте, хто саме з небесних тіл включив цю гексаграму, враховуючи якість, привнесене цією планетою? Якщо гексаграма активована Марсом, то це одна історія, а якщо Нептуном, то вже зовсім інша!
На курсах Петера, коли він розбираючи особисті приклади, робить такий киноутинг легко і невимушено, я бачу зворотну реакцію людей, коли люди дізнаються в цьому себе ще більше. І це одна сторона.
Друга сторона-транзити!
Подивіться на поле транзитів! Планети впливають! Що вони нам дають? Як впливають? Які якості привносять кожен день?!
В одній з розмов з Петером я дізналася, що він кілька років поспіль кожен день робив опис транзитного поля. І ми всі розуміємо, що це просто прогнози, але коли є можливість подивитися чи виправдалися вони і побачити, який ключ в описі спрацював, ось тоді це стає дуже потужним знанням і інструментом для аналізу. І Петер Шебер, якраз та людина, яка перевіряв і бачив, як це працює протягом декількох років день за днем. Це унікальний досвід!!! Я рада, що ця розумна, ерудована і чарівна людина поділиться своїм досвідом і спостереженнями з нами! Цей семінар закриє прогалини в знаннях і відкриє ще один погляд на кіноутинг!
Отже, що буде?
На семінарі ми розглянемо:
  • астрономічні (фізичні) якості планет;
  • традиційні значення планет в грецькій/романської міфології;
  • планети в рейв І-Цзин і фіксації ліній;
  • подивимося на відмінність чорної і червоної частини бодіграфа (традиційні значення, які виходять з астрології, працюють тільки з чорною (натальной) частиною);
  • подивимося на карти учасників, використовуючи більш глибокий шар диференціації на рівні планет.
Для кого:
  • для тих, хто в дизайні людини;
  • для астрологів;
  • для нумерологів;
  • для простих людей, які хочуть дізнатися більше про вплив планет.
Що Ви отримаєте:
  • більш глибоке знання про планети;
  • новий погляд на аналіз бодіграфа;
  • короткий аналіз вашого бодіграфа (залежить від кількості учасників);
  • нове, більш глибоке розуміння себе;
  • нове, більш глибоке розуміння інших;
  • розуміння транзитного поля та його впливу.
Формат видачі: аудіо запис семінару у форматі mp3, презентація та чарти учасників у форматі pdf.
https://privatelink.de/?https://www.facebook.com/events/286297175413929/
 
Угорі