Що нового?

Придбаний [Дизайн людини] проживаючи свій дизайн (Віктор Крючков, Олена Михайлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8714 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 78.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс клітинної трансформації "проживаючи свій дизайн" дозволяє навчитися тому, як стати собою, як дозволити своєму життю траплятися і як не заважати їй, спираючись на свою стратегію і Авторитет
Що ви дізнаєтеся з курсу "проживаючи свій дизайн"
Познайомитеся з основами системи Дизайн людини-дізнаєтеся про історію її походження, інші науки і традиції, які є її частиною, а також елементи рейв-карти.
Крім цього, в курсі розглядаються три великі теми:
  • по-перше, відкриті центри і їх помилкове я. коли ми приймаємо рішення за допомогою розуму, відкриті центри стають інструментом гомогенізації. Ви зрозумієте різницю в роботі своїх відкритих і певних центрів, а також зможете розпізнавати прояви свого помилкового я в повсякденному житті
  • по-друге, чотири генетичні типи. Кожна зі стратегій помилкового я здатна на роки відвести вас геть від самого себе, усереднити ваші сильні сторони і ціною неймовірних зусиль наростити слабкі. Ви отримаєте інформацію про механіку свого типу, його можливості та обмеження – а це навчить вас більше довіряти самому собі
  • по-третє, інструменти для експерименту зі своєю стратегією. Вам буде зрозуміло, яким може бути ваш експеримент, і як він може дозволити вам рухатися по життю, зустрічаючи менше опору
чому це важливо
На відміну від безлічі програм, спрямованих на зміни себе за допомогою розвитку спеціальних навичок, напруги, прикладання зусиль, мета курсу "проживаючи свій дизайн" – показати вам механіку і марність прагнення буття кимось ще, крім самого себе.
Розхожа фраза" будь самим собою " отримає на цьому курсі детальне пояснення. Після його закінчення вам не складе труднощів зрозуміти, де щось, що не має до вас ніякого відношення, а де ви – справжній.
Зміст курсу настільки інформаційно насичено, що це замінить вам кілька років вдумливого самоаналізу, наполегливих духовних або психологічних практик в спробах зрозуміти себе або змінити свою поведінку. Він пояснить, як оточуючі впливають на вас своїми певними центрами і як ви впливаєте на них. І як цей вплив, будучи за своєю природою механічним обумовленням, з кожним прожитим роком веде вас в сторону від своєї справжньої природи, перетворюючись в стратегії помилкового я. Як цей вплив призводить до того, що стикаючись з певними життєвими ситуаціями, більшість людей реагують так, як на їх місці реагували б 99% інших людей.
Продажник
https://privatelink.de/?http://design-cheloveka.com/courses/living-your-design/
 
Угорі