Що нового?

Придбаний Дизайн людини. Слідуючи за життям (Данило Трофімов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 94
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Коротко для тих, хто в темі.
Я зробив платформу, де роблю огляди транзитів, ділюся своїм розумінням воріт і ліній, а так само нюансів механіки бодіграфа. Буде зрозуміло і цікаво і новачкові і професіоналу. Участь не обмежена терміном і оплачується один раз.

Хто я
Оскільки я запросив на цей сайт друзів і передплатників зі своїх соц.я вважаю, що представлятися мені не потрібно. Але про всяк випадок напишу пару слів.
Мене звуть Данило Трофімов, я-маніфестуючий генератор 1/3.
5-ий рік проходжу свій процес розібрання і експерименту з системою "Дизайн людини". Останній рік був екстремально мутаційний. Це був перший рік після повернення Сатурна. Детальніше про мене можна подивитися в моїх соц.мережа. Я веду свій блог на youtube каналі.

Останній свій платний освітній захід я проводив рік тому. Весь цей час, я чекав коли у мене народиться те, що буде по-справжньому задовольняти. І зараз, я представляю вам цей проект.
Якщо ви читали мої пости і дивилися мої відео, то ви знаєте, що я щиро проходив через свій процес, живучи кілька місяців без грошей, пару раз навіть ночуючи в лісі і машині, відмовляючи клієнтам, готовим платити по 30 і більше тисяч рублів за консультацію. Мені багато разів пропонували провести курс, семінар, марафон, зробити онлайн продукти і багато іншого, що обіцяє прибуток. Але у мене не було відгуку. І я відмовляв. Це було справжнє становлення моєї правди. Те саме відео, травень, 2018 рік.

про програму"слідуючи за життям"
Оскільки я запросив на цей сайт друзів і передплатників зі своїх соц.я вважаю, що представлятися мені не потрібно. Але про всяк випадок напишу пару слів.
Мене звуть Данило Трофімов, я-маніфестуючий генератор 1/3.
5-ий рік проходжу свій процес розібрання і експерименту з системою "Дизайн людини". Останній рік був екстремально мутаційний. Це був перший рік після повернення Сатурна. Детальніше про мене можна подивитися в моїх соц.мережа. Я веду свій блог на youtube каналі.

Останній свій платний освітній захід я проводив рік тому. Весь цей час, я чекав коли у мене народиться те, що буде по-справжньому задовольняти. І зараз, я представляю вам цей проект.
Якщо ви читали мої пости і дивилися мої відео, то ви знаєте, що я щиро проходив через свій процес, живучи кілька місяців без грошей, пару раз навіть ночуючи в лісі і машині, відмовляючи клієнтам, готовим платити по 30 і більше тисяч рублів за консультацію. Мені багато разів пропонували провести курс, семінар, марафон, зробити онлайн продукти і багато іншого, що обіцяє прибуток. Але у мене не було відгуку. І я відмовляв. Це було справжнє становлення моєї правди. Те саме відео, травень, 2018 рік.
Таким чином, ця програма є важливою і корисною не тільки для новачків, але і для аналітиків і гідів, що працюють в системі "Дизайн людини" професійно. Участь у цій програмі змінить ваше розуміння життя і самих себе. Ми знімемо величезну кількість питань і проблем, які роками приносили страждання і не давали насолоджуватися життям. Розуміння себе, своїх близьких, а так само розуміння механізмів життя, по-справжньому приносить різницю в те, як ми проходимо цей шлях

Продажник:
https://privatelink.de/?http://livingdesign.ru
 
Угорі