Що нового?

Придбаний До 1 мільйона за допомогою фен шуй (Володимир Захаров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11692 ГРН
Учасників: 0 з 134
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 90.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
багато років тому два моїх майстра з різницею в два тижні не змовляючись кинули мені виклик. Кожен з них сказав:

"Якщо ти вивчаєш Феншуй
Феншуй-перекладається як вітер і вода, і сходить до фрази з книги поховань майстра Гопу "Ци розсіюється вітром і зупиняється на кордоні вод". Феншуй є мистецтвом розміщення. Це вибір району, вибір поверху, вибір кімнати, вибір місця для ліжка, плити. Наука про розташування людей. Люди повинні розміщуватися в місцях з сприятливою Ци, наш будинок повинен розташовуватися в місцях з сприятливою Ци, в цьому будинку кімната повинна бути з сприятливою Ци і тоді ми будемо процвітати.
">феншуй і ти не мільйонер, то ти його або не знаєш, або не застосовуєш"

Тому що ці техніки були створені для імператора і якщо вони працювали для імператора, то якимось чином будуть працювати і для нас ...
Я прийняв виклик моїх майстрів. Після цього я пройшов якийсь шлях довжиною приблизно 4 місяці, потім мій дохід почав подвоюватися щороку.
Нещодавно у мене народилася ідея розповісти цей шлях ...
Частково я це робив на очних курсах, але ніколи частини розповіді не збирав воєдино))

2 листопада я проведу онлайн-трансляцію, де протягом 2-3 годин з усіма подробицями розповім, що я зробив протягом 4х місяців і які техніки як і коли застосував, щоб прийти до того результату, який зараз.
Те, про що ми будемо говорити
Є внутрішня і зовнішня гра. Внутрішній і зовнішній простір. Вони взаємозалежні. Щоб прийти з точки а в точку Б треба виконати як внутрішню, так і зовнішню роботу. Щоб новий внутрішній простір отримувало енергію, імпульс від зовнішнього простору.
Є техніки та технології, які я застосував:
Комбінація Інь-ян компонентів
  • техніка, як знайти шлях до грошей, якщо ти не бізнесмен
  • два шляхи прийти в потрібну точку
  • техніка мислення-як я створював свій мега успішний проект
метафізичний інструмент
  • історія про двері та дату
  • стіл і ци
односпрямованість
  • вплив зірок
  • натальні
  • річні
  • місячні зірки і Вода Jue Men
  • Формула На-Цзя
Gen Bin Dui Si
You Chou Ding
Зміни яо
Бонус для учасників трансляції-робота з кореневими причинами
https://privatelink.de/?https://vladimirzakharov.com/to-1-million?utm_source=%D0%90%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B8&utm_campaign=36e141e3e2-EMAIL_CAMPAIGN_2019_03_20_08_08_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_4715aa5204-36e141e3e2-282231045&goal=0_4715aa5204-36e141e3e2-282231045&mc_cid=36e141e3e2&mc_eid=a5efc52a96
 
Угорі