Що нового?

Придбаний До Мудроїдіння за 30 днів (Павло Богаччі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14155 ГРН
Учасників: 0 з 127
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 115.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
до Мудроїдіння за 30 днів, 17 відео-уроків (Павло Богаччі)

"У минулому я-дуже хвора і слабка людина. Постійно лікується, повний і негарний: з хворою шкірою і довгим списком хронічних хвороб. Все це нещадно викинуто з мого життя і згадується просто як страшний сон. У сорок Я відчуваю себе значно краще, ніж у двадцять"
  • філософ, експерт зі здоров'я, автор методу мудрого харчування. У минулому-медичний працівник, кухар і ресторатор.
  • Автор 7 тренінгів та 12 майстер-класів
  • Експерт на 10 шоу на провідних ТВ-каналах
  • Більше 200 учнів Павла позбулися проблем з вагою і здоров'ям - результат отримав кожен учень
  • консультує відомих артистів та інших знаменитостей, інструкторів з йоги та фітнесу, дієтологів і спортсменів
  • методологія Павла допомогла кільком послідовникам перемогти рак, туберкульоз, серцево-судинні захворювання, діабет 2 типу, запальні процеси різного роду, хронічні інфекційні захворювання, паразитарні інвазії, алергії, псоріаз, бронхіальну астму, а також ожиріння і багато інших, менш значних проблем, без ліків
про мудроїдів
Мудроїд відрізняється від всіх відомих вам дієт тим, що у нас можна все. Їсти можна що завгодно, в будь-якій кількості і коли захочеться. Знання не дадуть вам можливості робити помилки, що призводять до втрати здоров'я. Мудроїдом може стати кожен, навіть найзапекліший обжерливець і блюдоман. Вегетаріанство, сироїдіння, фрукторіанство — вітається. Все добре, але без фанатизму.

Нічого спільного з дієтами і курсами для схуднення
Ніякої торгівлі біопродуктами, добавками або водою. Мудре харчування-це практика усвідомленого споживання. Аптеки,лікарні, харчопром стають зайвими.

Мудроїдіння економить особисті гроші і глобальні ресурси планети
Наш принцип — якщо ви не отримали бажаний результат від наших продуктів, Ми 100% повернемо ваші гроші протягом 30 днів після покупки, без зайвих питань. Це особиста гарантія від Павла Богаччі.

Мудроїд відрізняється від всіх відомих вам дієт тим, що у нас можна все. Їсти можна що завгодно, в будь-якій кількості і коли захочеться. Знання не дадуть вам можливості робити помилки, що призводять до втрати здоров'я. Мудроїдом може стати кожен, навіть найзапекліший обжерливець і блюдоман. Вегетаріанство, сироїдіння, фрукторіанство — вітається. Все добре, але без фанатизму.

Нічого спільного з дієтами і курсами для схуднення
Ніякої торгівлі біопродуктами, добавками або водою. Мудре харчування-це практика усвідомленого споживання. Аптеки,лікарні, харчопром стають зайвими.

Мудроїдіння економить особисті гроші і глобальні ресурси планети
Наш принцип — якщо ви не отримали бажаний результат від наших продуктів, Ми 100% повернемо ваші гроші протягом 30 днів після покупки, без зайвих питань. Це особиста гарантія від Павла Богаччі.

Продажник:
https://www.instagram.com/mudroed/
 
Угорі