Що нового?

Придбаний [[добрий_тича] Універ в. 3. Курс по композиції (Максим добрий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ти тільки глянь ці фотки в каруселі!!! Дивись быстреее!!! Думаєш я відразу відмінно знімав і мене відразу замовляли?? оууу ні! Вся справа ній СЕКРЕТ нижче
✈
ПАНІ ТА ПАНОВЕ!
Я запускаю новий літак навчання в небо!!
UNIVER v. 3 композиція! Вхід: 2000
✈
Навіщо тобі летіти з нами?? Що дасть? Все це дуже просто! Твої фотографії, можливо, в червоній зоні! Подумай добре, з композицією все у тебе прекрасно??? Або на всіх твоїх фотках моделі зняті по середині?!)) чи є у тебе напрямні в кадрі? Я раніше думав, що я бог! Глянь третю фотку! Ось там я думав, я розбираюся в композиції! Я жахливо помилявся! Саме тому я роблю це навчання, щоб передати тобі! Мої секрети
✈ Що входить в жирний політ???
⚫ більше 10 уроків!
⚫ Створення унікального кадру, завдяки напрямним в кадрі
⚫ Світлові прийоми перетворюємо в композицію!
⚫ Фреймінг
⚫ Композиційний репортаж 3d картинки
⚫ композиція симетрія (соковита дитинко)
⚫ Композиція на Контрастах
⚫ Композиція в Портретах
⚫ Композиція мінімалізм і исклчение (ПРОСТОТА)
⚫ НАХЕЕЕЕР ФОТКИ БЕЗ КОМПОЗИЦІЇ!
⚫ Повтори і ритми
⚫ Правило рівноваги в кадрі
⚫ Правило третин
⚫ Покажу всі помилки! як робити не можна!
⚫ Розбір кращих ваших 3х фотографій!
⚫ Онлайн бути не потрібно! Всі Уроки в запису, дивись в будь-який час!
✈
Літак для тих, хто хоче вражати крутими роботами, з композицією! Хто хоче топити в будь-якому місці фантастичні кадри! ✈
Ефективний метод поглиблення тільки в композицію!! Переходимо з відстійника в топ-фотографа!
✈
Щоб потрапити на наш Боїнг ✈ ️ пишіть мені в дірект, або залишайте коммент " хочу на борт!"під цим цим постом! Набір буде йти по 20 лютого, злітаємо 22го!

Сайт
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B8PCJJWHhUC/?igshid=c090hw8taxxi
 
Угорі