Що нового?

Придбаний Домашня студія звукозапису з нуля (Антон Пушкарьов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ось кореневі відмінності цього тренінгу від усіх інших...
По-перше, це був реальний тритижневий інтернет-тренінг з побудови своїх студій звукозапису з нуля, який успішно пройшов у жовтні-листопаді 2011 року. У цьому тренінгу у нас була цілком адекватна і реалістична мета-зібрати домашню студію звукозапису на базі програми Adobe Audition 3.0 орієнтовно за один місяць.
По-друге, я не збираюся вчити вас будувати комерційні мільйонні студії звукозапису. Наше з вами завдання-практика, якої вам так не вистачає, і отримання перших грошей від перших клієнтів, з чого колись починав кожен успішний нині звукорежисер.
По-третє, з моїм досвідом студійної роботи я як ніхто інший знаю покроковий алгоритм цієї справи. Ви будете робити тільки те, що дійсно працює і що здатне перетворити вашу мрію в реальну студію звукозапису вже через 1 місяць.
По-четверте, на цьому тренінгу Ви отримаєте 10% знижку в одному з провідних російських музичних інтернет-магазинів на покупку вашого комплекту, який виберете саме ви. Практично тільки однією цією знижкою ви можете окупити вартість тренінгу.
По-п'яте, в тренінгу я показую вам практичні і послідовні кроки по створенню та організації роботи вашої домашньої студії звукозапису. Ви будете створювати свою студію точно так само, як це робили учасники цього тренінгу протягом одного місяця (восени 2011 року). Ваше завдання - просто скопіювати цей підхід.


Продажник:
 
Угорі