Що нового?

Придбаний Дослідження трендів. Практичний посібник (Мартін Реймонд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 124 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Актуальна, інформативна і містить масу ілюстрацій, це книга написана для всіх бажаючих дізнатися більше про світ тенденцій, прогнозування, інноваційного мислення і стратегічного планування. У книзі ви знайдете нові розділи, написані спеціально для студентів дизайну, маркетингу, брендингу та інновацій. Вони включають в себе останні дослідження по суперфорекстингу, три сканування горизонту, сценарне планування, форсайт-фреймворк, а також рекомендації по створенню і запуску власних трендових та інноваційних спринтів.

Під час читання читачі також отримають можливість змішувати та поєднувати світи прогнозування з дослідженнями майбутнього, оскільки вони вивчать, які методи та процеси (наприклад, метод Delphi, аналіз перехресного впливу, ф'ючерсні колеса та backcasting) будуть використовуватися прогнозами наступного покоління для розширення способів відображення, оцінки та визначення потреб та поведінки завтрашніх споживачів.
досліджуючи майбутнє протягом багатьох років, я зрозумів одне про прогнози: що б ви не передбачали, це навряд чи станеться. І якщо навіть станеться, то там, де ви найменше очікуєте! Вам здається, це погана новина для аналітиків? Не зовсім.

Прогнозування в цілому, Куди я включаю стратегічне прогнозування, сценарне планування і футурологію в широкому значенні цього терміна, не має нічого спільного з прогнозом. (Це заняття ми залишимо оракулам, віщунам і ворожкам, яких чимало.)

У цій книзі мова йде про ретельний розгляд діапазону доказів і ліній ймовірності, в порівнянні з один одним, з метою визначення можливих, ймовірних, бажаних або правдоподібних результатів — чотирьох параметрів, які ми іноді називаємо "чотири П". Ці розбіжні лінії можна порівняти з дорогами, уздовж яких можна знайти багато можливостей і шансів — проте багато з них руйнуються через недостатню підготовку.

Прогнозування допомагає скорегувати баланс і повернути шанси і можливості на вашу користь. Так нехай же слова" можливо"," ймовірно"," переважно "і" правдоподібно " будуть вашими провідниками, хранителями і збірними символами того, з чим пов'язане прогнозування насправді: не просто майбутнього, а безлічі його варіантів, з яких вам буде запропоновано вибрати один, найбільш корисний і результативний.

Це видання покликане допомогти більш точно відобразити варіанти майбутнього не тільки з метою прогнозування трендів, але і для кращого розуміння і використання інструментів, що дозволяють взаємодіяти з майбутнім. При цьому, замість того, щоб розділяти ці речі — а я знаю, що традиційні аналітики воліли б, щоб було саме так — я, де можливо, змішав і зібрав деякі методи воєдино.
Для кого ця книга
  • Книга для фахівців відділів маркетингу і стратегічного планування, керівників усіх рівнів і власників бізнесу.
  • для професіоналів, зайнятих у сфері бізнесу, PR, дизайну продукту, а також всіх фахівців, які бажають розуміти природу тренда.
  • для студентів МБА та інших програм, що вивчають інновації.
досліджуючи майбутнє протягом багатьох років, я зрозумів одне про прогнози: що б ви не передбачали, це навряд чи станеться. І якщо навіть станеться, то там, де ви найменше очікуєте! Вам здається, це погана новина для аналітиків? Не зовсім.

Прогнозування в цілому, Куди я включаю стратегічне прогнозування, сценарне планування і футурологію в широкому значенні цього терміна, не має нічого спільного з прогнозом. (Це заняття ми залишимо оракулам, віщунам і ворожкам, яких чимало.)

У цій книзі мова йде про ретельний розгляд діапазону доказів і ліній ймовірності, в порівнянні з один одним, з метою визначення можливих, ймовірних, бажаних або правдоподібних результатів — чотирьох параметрів, які ми іноді називаємо "чотири П". Ці розбіжні лінії можна порівняти з дорогами, уздовж яких можна знайти багато можливостей і шансів — проте багато з них руйнуються через недостатню підготовку.

Прогнозування допомагає скорегувати баланс і повернути шанси і можливості на вашу користь. Так нехай же слова" можливо"," ймовірно"," переважно "і" правдоподібно " будуть вашими провідниками, хранителями і збірними символами того, з чим пов'язане прогнозування насправді: не просто майбутнього, а безлічі його варіантів, з яких вам буде запропоновано вибрати один, найбільш корисний і результативний.

Це видання покликане допомогти більш точно відобразити варіанти майбутнього не тільки з метою прогнозування трендів, але і для кращого розуміння і використання інструментів, що дозволяють взаємодіяти з майбутнім. При цьому, замість того, щоб розділяти ці речі — а я знаю, що традиційні аналітики воліли б, щоб було саме так — я, де можливо, змішав і зібрав деякі методи воєдино.
дата написання : 2020
Книга доступна у форматах : PDF, PDF розворотами
https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/issledovanie-trendov/
 
Угорі