Що нового?

Набір учасників Доступ до блогу трейдера з торговою системою (Олександр Логвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 23162 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 297.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Працюю трейдером (спекулянтом) на валютному ринку.

Цей особистий блог із замком від сторонніх очей, створив у січні 2018. Записую думки щодо трейдингу, результати торгових операцій, складую навчальні матеріали та інший контент, який впливав на розвиток як трейдера.

За час ведення блогу, торгував за кількома "готовим" методиками:
  • маржинальні зони Сергія Мітюкова;
  • комплексний аналіз Фібоначчі Віктора Першикова;
  • Price Action;
  • кути Ганна по Олександру Саливону;
  • та ін...
виходило добре торгувати за цими методиками і брати цілі 1к8 в середньому.

так виглядали мої графіки раніше:

але бентежив один момент - не можна було пояснити чому це працює, крім хіба що методики Мітюкова, але там нюанси, що заважають брати 70% прибуткових угод.

Втім, по Мітюкову виявив і описав тут 3 фільтра, які вирішують цю проблему. Але відмовився від методики через незручності-для аналізу потрібно індикатор, і є ризик помилитися в побудові зон. На мобільному телефоні або планшеті не вийде зрозуміти що до чого.

Не було відповідей на питання чому ціна реагує на інструменти Фібо і Ганна. Чому працює Price Action (а часто ні)? Усередині зріло незадоволення - як 100% довіряти торговому плану, в основі якого лежать ці методики, якщо не можу пояснити як і чому це працює?

Так прийшов до торгівлі" голого " графіка - тільки ціна і обсяг, зайве - нахер. Вибудував своє бачення, сформулював свій торговий план і стратегію. Розуміння психології трейдерів і принципів роботи маркетмейкерів дає можливість спекулювати собі на радість)).
Тільки ціна і нічого зайвого.

Не навчаю і не консультую, слава Тору, заробляю з ринку.
Але розумію, що наставники приділили мені багато часу, за що їм вдячний.

Тому ВІДДАМ В цей світ цінність тим, хто розуміє що йому це життєво необхідно. У цьому блозі зібрано все те, що дає мені результати, будь-хто зможе вивчити і повторити.
https://privatelink.de/?https://www.patreon.com/logvinenko/overview
 
Угорі