Що нового?

Придбаний [Drevs] ТВП-трансцендентна ведична психологія. Тариф Стандарт (Володимир Древс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 22000 ГРН
Учасників: 2 з 93
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 246 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[Drevs] ТВП-трансцендентна ведична психологія. Тариф Стандарт (Володимир Древс)

ТВП-це трансцендентна ведична Психологія.


Ведична - від слова Веди (санскр. वेद, véda - » знання«,»вчення"). Веди-це найдавніші священні писання, які відомі нам зараз. Вони присвячені різним галузям знань: медицині, здоров'ю, архітектурі, політиці, психології, сімейним відносинам, астрології, теології, влаштуванню Всесвіту, релігії та духовності. Вони охоплюють всі сфери людського життя. У ТВП ми вивчаємо будову психіки, тіла і свідомість на основі найдавніших Писань.

Трансцендентна-це говорить про те, що знання виходять за рамки матерії. Є те, що ми не можемо доторкнутися і пояснити. Тобто свідомість, Бога, вселенські закони, карму, реінкарнацію, гуни матеріальної природи (вібрації) і їх вплив на нашу психіку. Коли починаєш вивчати ТВП, то розумієш, що тут немає ніякої містики і релігійної складової. Це не релігія і не поверхнева філософія, а знання, які можна перевірити і відразу застосувати на практиці. Наші учні докорінно змінюють своє життя і стають мудрецями, які можуть допомагати іншим людям у важких ситуаціях. Зазвичай після проходження ТВП, їх життя ділиться на до і після.

Хоча я і позиціоную себе автором ТВП, але насправді я її не придумував — я навчався у духовних вчителів, наставників і збирав її по крупицях протягом 7 років. Техніки (зараз їх 12), які ми використовуємо в ТВП, були взяті з різних напрямків психології (гіпнотерапія, НЛП, ТВУ, ЦОП) і доведені до досконалості, виходячи з ведичних знань.

Як сказав один з моїх учнів: «я зараз проходжу терапію у психологів, і вони дивуються, що це за техніки такі з ТВП. Навіть у самих психологів їх немає. Вони ведуть своїх клієнтів рік, два, три, і ті не отримують бажаного результату. А попрацювавши зі мною, через техніки ТВП вони вирішують проблеми, які роками мучили їх самих».

Якщо сказати про ТВП коротко, то це дуже сильна і авторитетна філософія, яка призводить до розуміння того, як реально працює психіка, а також дає одні з найефективніших інструментів по роботі з психікою. І психолог, на мій погляд, це людина, яка може вирішувати не тільки проблеми людей, а й вирішує будь-які свої проблеми. Це людина, яка сама досягає досконалості характеру і контролю над своєю психікою. Про себе можу сказати тільки одне — моє життя змінилося вкорне. А твоє життя після навчання ТВП більше не буде колишньою! Ласкаво просимо до команди.

Спойлер
Фундамент нашої психіки
Короткий опис психіки

Тут ми вивчимо основну структуру нашої психіки-підсвідомість, его, розум, розум, самскари (відбитки), нейронні зв'язки та звички.

Трикутник самбандхи
Тут ми розберемо знаменитий в ведичний філософії»трикутник самбандхи". Самбандха перекладається як»зв'язок". Наше тіло пов'язане з розумом. Розум пов'язаний з тілом і розумом. Розум пов'язаний з розумом і душею, і т.д. якщо у нас немає розуміння, що, як і з чим пов'язано, то всі знання психології будуть не повноцінні. Також потрібно врахувати матеріальну Всесвіт, карму, час, закони Всесвіту і звичайно ж Бога.
І розберемо 3 типи страждань, яким ми періодично піддаємося в нашому житті.


Чітта-Підсвідомість
Як можна працювати з підсвідомістю, не розуміючи, що це таке?! На жаль, практично вся західна література, яка пише про підсвідомість, спотворена. У цьому модулі ми розберемо підсвідомість по поличках. Ти дізнаєшся що це, як воно влаштовано і як працює.
Це дасть нам розуміння, як ми можемо в ньому що-небудь змінювати, записувати і переписувати. І важливо, як ми можемо звідти отримувати відповіді, коли у нас виникають різного роду питання.

Ментальний апарат
Аханкара-его, помилкове его
Найважливіша частина нашого навчання-це розуміння нашого істинного і помилкового его. По суті, це розуміння себе справжнього. Ми часто чуємо такі слова, як егоїзм, егоцентризм, егоїст, і навіть розуміємо їх по-своєму. Наприклад, Егоїст-це людина, яка думає тільки про своє щастя. Щастя іншої людини йому не цікаво, і так, в якійсь мірі ми будемо праві. Але чому це так відбувається? Чи можна виправити егоїста? Як працює наше его? Що це взагалі таке? Яке у нього призначення? Про це в цьому модулі.

Є 2 основні функції нашого его: функціональне его, і представницьке его. Розберемо по поличках їх обидва і зробимо це так, що буде зрозуміло навіть підліткам!

А також, в цьому модулі ми розберемо 3 найголовніших положення нашого помилкового его (формула світу) або уявлення про себе. Усвідомлення цих 3х положень дасть нам ключ до умиротворення і щастя!

Манас-Розум
Західні психологи кажуть, що наша підсвідомість може все, що воно нами керує. На жаль, це найглибша помилка, і корінь цієї помилки — це нерозуміння того, що таке підсвідомість і що таке наш розум.
Розум-це головний інструмент, який може привести нас до просвітлення, звільнення, до Бога. При цьому він же може і знищити все наше життя! Всі страждання, які ми відчуваємо в нашому житті, і також всі перемоги ми отримуємо за допомогою інструменту під назвою «розум». Страхи, образи, гнів та інші руйнівні емоції — це породження нашого розуму.

Якщо ми не навчимося контролювати наш розум і керувати ним, то можна забути такі поняття, як щастя сімейного життя, хороше здоров'я, фінансова стабільність, міцні відносини з дітками і т.д. Наш розум, як то кажуть у Ведах — це найлютіший ворог або кращий друг. При цьому, для тих, хто не знає, як працює наш розум, як його заспокоїти і контролювати — це найлютіший ворог!

Тут ми розберемо всі функції розуму. Наприклад, ми бачимо мотузку, а нам може здатися, що це змія. Наш розум може по-своєму інтерпретувати різні ситуації з яких виникає ревнощі, різного роду ілюзії, помилки, невпевненість в собі і багато інших небезпечних для нашого життя речей, яких в результаті не існує. Наприклад, нам сказали в дитинстві, що ми невдахи, і ми це забули. Але наш розум буде в різних ситуаціях нагадувати нам, що ми не стоїмо і ламаного гроша, він буде забирати нашу силу і впевненість в собі, відводячи від реальності.

Навіть тільки знаючи, як діє наш розум, ми можемо змінити:
все наше життя
всю нашу долю
всю нашу карму
Будхі-Розум
Якщо одухотворити наш розум, то ми можемо позбутися від усіх страждань, які існують, як то кажуть у Ведах. Що таке розум, якими функціями він володіє, як зробити його сильним, і інші цікаві відкриття чекають тебе тут!

Сильний розум, це:
Міцна сила волі
Здатність контролювати емоції
Вміння домагатися будь-яких цілей
Здорова впевненість у собі
Контроль над розумом
Самодостатність
... і багато іншого!

У Ведах говориться, що розум має властивість вогню, а сильний розум спалює всю нашу негативну долю!

Глибоке розуміння психіки
Гуни матеріальної природи

Вірш з Бхагавад Гіти:

"Я знову сповіщу тобі цю вищу мудрість, найкраще знання, знайшовши яке все мудреці досягали найвищої досконалості»

Йдеться про гунах матеріальної природи. Найбільше з знань!

Тут ти отримаєш занурення в знання про гунах або тонких енергетичних вібраціях. Ти дізнаєшся, що таке гуни, як вони впливають на нашу психіку, як спонукають приймати нас ті чи інші рішення без нашого на те бажання, і як з ними взаємодіяти. У тебе має відкритися бачення цих тонких енергій, щоб максимально ефективно допомогти собі і оточуючим!

Психолог, який не розбирається в цій темі — не може до кінця допомогти собі і своїм клієнтам. Є 4 рівня вирішення психологічних проблем. Без знань про гунах матеріальної природи допомогти можна тільки на першому рівні.

Як працює гіпнотерапія, ЦОП, ТВУ
Тут ми розберемо найцікавіші і ефективні, на мій погляд, психологічні течії, з яких я взяв найефективніше і впровадив в ТВП. Ти зрозумієш що і чому я взяв, і як це працює. Зрозумієш, що заощадив свій час, отримавши в ТВП відразу квінтесенцію всього мого багаторічного досвіду.

Консультативна техніка
Один з найважливіших етапів навчання!
Серед моїх учнів буде багато хлопців, які прийдуть на навчання, щоб поліпшити своє життя. Але буде також багато тих, хто вже є експертом/психологом і хоче отримати нову, ефективну освіту, щоб краще допомагати людям. Навіть щоб просто давати поради друзям, колегам або нашим рідним, необхідно навчиться робити це правильно, інакше можуть бути важкі наслідки, які зіпсують долю:
Розвал сім'ї
Важкі залежності (алкоголь, наркотики та ін.)
Важкі захворювання
Втрата великих сум грошей
... і багато іншого

Є тільки одна форма того, як правильно давати поради та рекомендації, щоб не було негативних наслідків — і цьому ми будемо тут вчитися.


Техніки та практика

Техніка "Дзеркало"
Техніка, яка допомагає побачити причини того, чому у мене або у клієнта виникла проблема, і позбудеться від неї простим і ефективним чином.
Техніка» Мокша " Pro
Дуже сильна техніка, яка подобається практично всім учням. Це техніка звільнення від страждань і можливості дістати з підсвідомості причину виникнення проблеми. Вона дуже ефективна і робиться просто. Клієнти отримують вражаючий ефект! Ти можеш її застосовувати на собі практично в будь-якому випадку, коли потрібно позбутися від негативної травми або емоції (образи, гніву, роздратування, страху і т. п.)
Техніка " Я1, Я2»
Найпотужніша техніка, яку я застосовував для підвищення впевненості в собі. За допомогою неї я за одну годину отримав більший результат, ніж за 5-6 років роботи над собою! Вона зробила з мене людину, якою я завжди мріяв бути: впевненою, спокійною, сильною! Техніка застосовується дуже просто.

Впевненість в собі, сила волі і рішучість у нас вже є — потрібно просто прибрати те зайве, що їх приховує. Одна година-і ти немов інша людина.
Техніка " Надлюдина»
Одна з моїх улюблених технік! Вирішує будь-який запит!


Наприклад, тебе хвилює питання: «що заважає мені заробляти в 5 разів більше грошей?"Ти отримуєш відповідь з підсвідомості і прибираєш всі перешкоди. "Чому у мене в родині не ладяться стосунки?"Ти отримуєш відповідь з підсвідомості і прибираєш всі перешкоди. "Чому я не можу схуднути?"Ти отримуєш відповідь з підсвідомості і прибираєш всі перешкоди.

Ця техніка працює з глибинними переконаннями, які створюють нашу реальність. Зрозумівши, яке переконання заважає нам жити так, як ми бажаємо, ми за допомогою цієї техніки відключаємо його, і створюємо нове переконання, яке змінює наше майбутнє, і нас самих. Ця техніка змінює долі.

Техніка "КОБ, кармічне відключення болю"

Дуже сильна техніка для відключення болю (образ, розчарувань, зрад, зрад). Хлопці, які роками страждають від завданих психологічних травм, які вони не могли прибрати за роки роботи з психологом або самостійно — отримують звільнення від болю буквально за один сеанс.

Техніка "Ішвара"
Техніка, яка прибирає кордони перед людьми, яких ми соромимося, боїмося або переоцінюємо. Іншими словами люди, при зустрічі з якими ми втрачаємо дар мови або соромимося їх. Техніка робиться просто і швидко, і дає колосальний результат. Йдуть страхи, сорому, комплекси.
Техніка " Танець Шиви»
Дуже потужна техніка, яка прибирає накопичені в дитинстві травми. Ці травми формують нашу реальність зараз і блокують наші таланти. Пропрацювавши цією технікою свої травми, у тебе можуть відкритися заблоковані таланти.
Техніка " Сва-Бхава»
Техніка, яка вивільняє таланти, енергію і творчий потенціал людини. Ми часто боїмося думки оточуючих, ця техніка допомагає прибрати багато перешкод.
Техніка»Парампара"

Дуже важлива техніка, яка відкриває нам потенціал і енергію наших батьків, роду і Божественної енергії.
Техніка " ППП, листування підсвідомих програм»
Дуже сильна техніка по роботі з залежностями і негативними звичками (алкоголь, наркотики, сигарети, зайва вага і т.д). Ця техніка переписує старі хворі відбитки на нові здорові

Бонус
Курс «Позиціонування»
запис курсу всім учасникам в подарунок
На курсі ти вивчиш 12 законів позиціонування і зрозумієш як з нуля запустити бізнес, ставши номером один у своїй справі. Також ти дізнаєшся психологічні секрети і важелі впливу на свідомість людей. Це допоможе тобі створити індивідуальний особистий бренд, стати цікавим, харизматичним, виділитися серед конкурентів, залучити платоспроможних клієнтів і почати якісно і масово продавати свої послуги.

https://drevs.me/tvp
 
Угорі