Що нового?

Придбаний Drop 2 & amp;4 voicings chords system (Дмитро Косинський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
багато гітаристів в процесі поліпшення своїх виконавських навичок концентруються на соло і одноголосних пасажах, забуваючи про природу інструменту, що сприяє веденню акомпанементу і передбачає знання гармонії. Адже гітара, подібно фортепіано, за своєю природою – гармонійний інструмент, здатний повноцінно звучати як соло. В ансамблі грі, характерної для джазу, у вісімдесяти відсотках випадків вона являє собою акомпануючу функцію

Для будь-якого гітариста джаз починається з вивчення стандартних акордів, проте рідко хто заглиблюється в акордові системи. Є різниця між умінням просто витягувати окремі звуки, або ж витягувати їх з розумінням ладової взаємозв'язку між ними. Подібно до цього, більш глибокі і структуровані знання про акордах відкривають багато нових можливостей гітаристу і дають величезну свободу для польоту його музичної думки. Крім того, слід задуматися про таке базовому понятті як голосознавство, адже на нього спирається вся гармонія, до слова сказати, не тільки джазова.

В даному курсі мова піде про акордової системі Dropped Voicings, а саме про один з її розділів – Dropped Voicings 2&4. це система, яка активно застосовується в аранжуваннях для біг бендів, а також зустрічається у фактурі фортепіано і вібрафона.

освоєння цієї системи дозволить гітаристу набагато глибше зрозуміти:
  • Як" працює " гармонія;
  • Що таке плавне голосознавство і що воно дає;
  • Як швидко знаходити і застосовувати акорди з альтераціями;
  • Які існують основні типи септакордів і їх звернень, а також їх варіанти розташування на гітарі;
  • базові принципи з'єднання цих акордів в гармонійні послідовності. Такі як II-V - I в мажорі, мінорі, кварто-квінтове коло, 1-6-2-5, 3-6-2-5-1 та інші.
Так як розташування акордів в цій системі не зовсім звичайні для гітари, я б навіть сказав нестандартні, вони дають гітаристу абсолютно нову палітру фарб, яку він може використовувати паралельно з уже відомими стандартними типами акордів.

Із застосуванням системи 2 & amp;4 Voicings акомпанемент стає набагато цікавішим, як в ансамблевій конфігурації, так і в дуетному виконанні, і навіть в соло.

На своєму досвіді можу сказати, що дана система розширила моє музичне мислення, вона дозволяє постійно знаходити нові цікаві розташування, які в підсумку стають частиною моєї музичної мови.

Якщо ви хочете вивести свої знання про акордах і гармонії на новий рівень, то я дуже рекомендую заглибитися і вивчити систему Dropped Voicings 2&4, А даний курс вам в цьому допоможе. Успіхів і творчих звершень!

з повагою, Євген Пугачов

зміст курсу:
  • звернення сепптаккордів
  • надбудови та альтерації
  • основний принцип drop2 & amp;4 voicings
  • базові акордові послідовності
  • Блюз в F
  • приклади акордових послідовностей джазових стандартів
Формат курсу відео уроки + ноти у форматах guitar pro, PDF.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://jazzguitarlessons.ru/shop/drop2n4/
 
Угорі