Що нового?

Придбаний Джемпер "Katty" (katya.romanenko)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цілий місяць Я не балувала вас спільниками-зате роботу провела чималу!)
.
Запрошую вас в спільник . Коли? 15 квітня . Де? На навчальній платформі-доступ до неї відкривається автоматично після оплати - не забудьте перевірити вашу пошту і папку спам. Що? Джемпер або светр, а може бути плаття. Кругла кокетка, колор блок і часткове в'язання. Вас чекають: навчання розрахунками на будь-який розмір і пряжу, текстові інструкції, відео всіх потрібних операцій і моя підтримка! Також чат в Телеграм для спілкування з однодумцями. Машина будь-яка! Рівень складності-середньо-високий!
.
Процес: після оплати ви потрапляєте на навчальну платформу. Весь спільник розбитий на уроки. Кожен день о 10 ранку автоматично відкривається новий урок. В'яжете ви в своєму ритмі. Моя підтримка триває 2 тижні - з досвіду цього вистачає, щоб сильно неспішно зв'язати і зібрати виріб)після цього доступ в групу буде ще 30 днів. Після закінчення сумісника Ви отримаєте файл з усіма матеріалами. Вартість участі 1200рублей. Посилання на оплату в шапці профілю !
.
На цей джемпер підійде кардна, добре розкривається пряжа трьох кольорів. Але я як завжди віддаю перевагу кардному мериносу і смесовкам з кашем. У дівчаток в профілях можна почитати з чого в'язали вони ❤ не забудьте многоушковие деккери, креатив і терпіння).

https://www.instagram.com/p/CNjfQlSAz8o/
 
Угорі