Що нового?

Набір учасників Джерело (Олександр Косоруков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 78 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

СТРУКТУРА ПРАКТИКИ + дві техніки

У цьому курсі я розповідаю, як ефективно опрацьовувати стану і сприйняття, що заважають вам досягати поставлених цілей.

Даю структуру послідовної практики опрацювання. І дві техніки, якими ви будете користуватися.

Одна вимагає 25 хвилин часу на самоті. Телефон і навушники.

Друга тільки телефон і навушники. Можна використовувати хоч в ресторані, хоч в літаку. Час виконання 5-10 хвилин.

ДЛЯ ЧОГО?

Завдання технік-опрацювання внутрішніх станів.

Наша поведінка і результати, та й сприйняття нас іншими людьми безпосередньо залежать від станів. Можна сказати, випливають з них.

Наші стани залежать від того, як ми сприймаємо себе, ситуацію, життя, оточуючих нас людей.

Іноді можна просто подумати "це на краще" і заспокоїтися. Але бувають ситуації, в яких ми в упор не бачимо позитивного способу сприйняти те, що відбувається. У такому випадку потрібна допомога наставника/психотерапевта.

Запропоновані мною техніки дозволять прожити Досвід, через який ви легко побачите позитивну сторону того, що відбувається, а так само будете здатні цю позитивну сторону прийняти і застосувати.

Без допомоги третіх осіб.

Регулярна робота над своїми станами за допомогою цих технік дозволить вичистити негативні сприйняття і знайти спонтанну ефективність в ситуаціях, які здавалися вам складними, підвищити швидкість мислення, розвинути мозок і відкрити очі на зовсім іншу реальність.

Реальність, в якій ви здатні на все!

ЧУДЕСА

У духовних традиціях завжди говорилося"по вірі вашій нехай буде вам". Та й наука вже довела, що наша увага впливає на реальність. Спостерігач і квантові частинки.

Єдине, що заважає нашій увазі змінювати реальність — це думки-блокатори. Наприклад, ти думаєш"у мене не вийде". І тобі не вистачає енергії і уваги на дію, тіло сковує. Але якщо ти думаєш: "у мене точно вийде", ти не тільки робиш дію, але і здатний протистояти будь-яким складнощам на шляху.

Наш фізичний організм змінює гормональні налаштування в залежності від наших думок, і ми стаємо сильнішими або слабкішими, привабливішими чи ні. І це тільки з біологічної точки зору.

Але є ще й духовна сторона питання. Тонкі матерії, які так само впливають на те, що відбувається в нашому житті.

Так що не дивуйся, якщо опрацювання станів дозволить тобі нарешті побачити справжні чудеса на власному досвіді. )

Що ще важливо знати

Це все. Треба прослухати уроки курсу і робити те, що я розповідаю.

Ви можете використовувати цей курс і техніки в будь-яких областях. В якості експерименту ми поставимо одну конкретну мету, вистежимо і опрацюємо всі страхи, опору і спотворення сприйняття реальності, які заважають вам цю мету реалізувати.

Так ви зможете об'єктивно оцінити результат роботи.

Так як я займаюся освітою в області відносин, мені, звичайно, цікавіше, щоб ви поставили цілі в цій області. Але ви можете взяти будь-яку.

сайт, що продає:
https://privatelink.de/?https://kosorukov.tv/p/978bbe/
 
Угорі