Що нового?

Придбаний E. C. University / навчання арбітражу трафіку

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 20000 ГРН
Учасників: 0 з 100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 208 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
E. C. University / навчання арбітражу трафіку

Наша команда проводить навчання для новачків і більш досвідчених арбітражніков. Працюємо з вертикалями: нутра, гемблінг, товарка.

Збираємося на пакет, часто знижка -70% (цінник буде +-150$)

Джерела: Facebook

За час роботи ми змогли зібрати свою невелику команду, перебрати безліч методів, провести велику кількість тестів і т. д.

З цього моменту ми раді оголосити про відкриття набору на наше авторське навчання

Пропонуємо наступні тарифи, які ви можете розглянути і навчитися:

Стандарт-190$

1. Відео з прикладом запуску

2. Вступний мануал для тих хто не зовсім розбирається в даному напрямку

3. Актуальний метод затоки на даний момент часу

4. Всі контакти і посилання постачальників потрібного Вам для роботи матеріалу

Преміум-290$

1. Відео з прикладом запуску

2. Вступний мануал для тих хто не зовсім розбирається в даному напрямку

3. Актуальний метод затоки на даний момент часу

4. Всі контакти і посилання постачальників потрібного Вам для роботи матеріалу

5. Хороша плюсова зв'язка

6. Консультація в разі будь-яких питань

7. Необмежений доступ в приватний канал, де я особисто ділюся своїми методами запуску і фішками а так само іншим корисним матеріалом

Наставництво-490$

1. Відео з прикладом запуску

2. Вступний мануал для тих хто не зовсім розбирається в даному напрямку

3. Актуальний метод затоки на даний момент часу

4. Всі контакти і посилання постачальників потрібного Вам для роботи матеріалу

5. Хороша плюсова зв'язка

6. Консультація в разі будь-яких питань

7. Необмежений доступ в приватний канал, де я особисто ділюся своїми методами запуску і фішками а так само іншим корисним матеріалом

8. Навчання з нуля під моїм особистим наставництвом до результату з середнім виходом на дохід в 3.000$ - 5.000 $ соло в місяць. Індивідуальна робота з кожним учнем, созвони, особисті кейси, приватні схеми затоки а так само подальша можливість відливати на наші зв'язки в рамках команди

План виходу відеоуроків на потік

День 1. Робота з антидетект браузером

День 2. Підготовка сетапу на запуск реклами. Додавання облікових записів і проксі

День 3. Розбір таких вертикалей як Нутра і гемблінг

День 4. Запуск і оптимізація компаній на нутру

День 5. Запуск і оптимізація компаній на гемблінг

День 6. Відповіді на питання

День 7. Індивідуальна консультація, созвони і робота з кожним учнем до плюсового результату (пакет"наставництво")

Відповіді на самі частозадаваемие питання щодо навчання щоб заощадити Ваш час:

- У якому форматі проходитиме навчання і скільки триватиме за часом?

Навчання буде проходити у форматі відеозаписів і буде йти протягом тижня. Кожен день я буду надсилати вам по одному відеоуроку за якими ви будете навчатися а так само ми з вами будемо тримати зв'язок і в разі будь-яких питань з Вашого боку я буду вас консультувати, а так само телефонувати по демонстрації екрану щоб вирішити вашу проблему

- Які вертикалі будуть порушені на навчанні?

Гемблінг і нутра. Під кожну вертикаль будуть записані відеоуроки . В ході навчання ви визначитеся що вас найбільше цікавить і почнете лити на обрану вами вертикаль, можете навіть відразу на обидві

- Куди я буду лити? Мені самому шукати зв'язки?

Щоб заощадити Ваш час, нерви і бюджет, ми надамо вам наші зв'язки за якими ми самі заливаємо в даний період часу. Вам не потрібно буде шукати зв'язки, тестувати оффери, гео і креативи. Все це ми Вам надамо

- Який бюджет потрібен для роботи?

Так як ви будете лити по нашим зв'язкам, вам не треба буде витрачати бюджет на тести. Тому вам буде достатньо 100$-300 $ включаючи розхідники

- Якщо я не зможу вчасно пройти навчання, чи зможу я це зробити пізніше у зручний для мене час?

Так, все відеоуроки залишаться у вас і ви зможете приступити в будь-який зручний для Вас час. А так само за вами буде закріплена консультація і ви зможете звернутися за підтримкою як тільки вам це буде потрібно

- На який дохід я можу розраховувати?

В середньому при належному підході і витрати часу звичайний соло арбітражнік може розраховувати на дохід в 2.000$ - 5.000$. Стелі немає, ви завжди можете масштабуватися

- Що щодо приватки?

Всім учням буде виданий доступ в наш приватний канал, безстроково, в якому ми постійно викладаємо різного роду фішки, корисну інформацію та актуальні методи затоки в період штормів

- Чи можу я розраховувати на підтримку після навчання?

Так, звичайно. Ви завжди можете написати мені і попросити про допомогу у вирішенні тієї чи іншої ситуації щодо фейсбуку


Продажник:


[B]https://telegra.ph/EC-University--Obuchenie-arbitrazhu-trafika-12-12
@alx_mrtn [/B]
 
Угорі