Що нового?

Набір учасників Ефективний ремонт стільникових телефонів своїми руками (Роман Холодов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 975 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 72.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 75984

прихований вміст для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...


ваш телефон не розповість вам про те, як його лагодити, на це є покрокова система по ремонту будь-якого телефону!

Якщо ви давно мріяли навчитися ремонтувати стільникові телефони, але стоїть методики так і не знайшли, то відеокурс по ремонту мобільних від справжнього практика, то що вам потрібно!!!
Привіт, шановний відвідувач!
Мене звуть Роман Холодов.
Я власник майстерні з ремонту стільникових телефонів і не з чуток знаю, що таке "шлейфу, тачскріни, флюс, жир, олово, фен, кардрідер, блутуз".
За 10 років своєї практики, навчив понад 30 осіб, які в наслідок відкрили власні майстерні. Так, же навчив і навчаю власних співробітників.
Запрошували в пару сервісних центрів, для навчання їх співробітників!

Моя історія!
Займатися ремонтом телефонів не була моя мрія, просто так вийшло. Ще навчаючись на 2 курсі техана, на накопичену стипендію я купив собі перший в житті стільниковий телефон (Це був 2003р.) - Sony Ericsson T610
Я прекрасно пам'ятаю ці відчуття! Відчував себе справжньою зіркою. )
Але, довго ці відчуття не протрималися, вже через тиждень я втопив свої телефон в тазику з водою. Природно після того як я його дістав, він вже не включався! Якщо чесно мені було так прикро, що наверталися сльози....

Що робити? Я поніс телефон в майстерню, на той момент до речі була єдина майстерня у нас в місті. Якого ж було моє здивування, коли я побачив замість майстра "пацана" - мого ровесника! Він взяв мій телефон в руки, покрутив покрутив, розпитав мене і сказав приходь завтра і захопи грошей.
Коли я від туди вийшов, я зрозумів, що грошей за ремонт я повинен віддати, як вартість половини цього телефону!
Можна сказати, що поки я йшов додому я вже прийняв остаточне рішення навчитися ремонтувати сотки власними силами!
Але це виявилося не так просто, коли я почав розбиратися, як, що навіщо, куди і чому. Зрозумів, що немає ніякого посібника, так як ця тема нова і кожен робить як вміє....

Але, я не здався і ось уже минуло 10 років, і тепер я сам можу написати будь-яку книгу, методику, відеокурс. В якому готовий поділитися своїм практичним досвідом по якісному і швидкому ремонту стільникових телефонів!
Відеокурс від Практика з 10 річним досвідом роботи!

https://privatelink.de/?http://master-mobiles.ru/
 
Угорі