Що нового?

Придбаний [Egor.Team] хліб на заквасці від А до Я. Тариф "самостійний" (Дмитро Козловський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

на цьому курсі Ви дізнаєтеся:
  • як виводити, підтримувати і зберігати закваску. Вона буде жити у вас місяцями і не доставляти зайвого клопоту.
  • ви навчитеся робити і житню, і пшеничну закваску
  • і, звичайно ж, зробите 10 різних видів випічки на заквасці різними способами, формуваннями і техніками
  • Навчіться виводити і правильно підтримувати протягом місяців як житню, так і пшеничну закваску
  • зробіть 10 видів випічки на заквасці, з новими техніками формування і випікання
  • Отримуйте якісний зворотний зв'язок від кураторів
  • отримайте сертифікат про закінчення після здачі дипломної роботи
програма курсу
  1. основи заквасочного хлібопечення
  2. виведення закваски, годування, зберігання.
  3. пшеничний хліб на заквасці з цільнозерновим борошном. Подовий.
  4. бородинський хліб на заквасці, формовий.
  5. Багет на заквасці, з цільнозерновим борошном
  6. чіабатта на заквасці
  7. Булочки для бургерів на заквасці
  8. Бріош на заквасці
  9. Тартин на заквасці
  10. гречаний хліб на заквасці
  11. двоколірний хліб, методом ламінації
  12. бублики на заквасці
Дмитро - ТАТО Єгора і гуру в хлібопеченні

Дмитро каже:"хліб — це моє життя". Все життя він пропрацював в сільському господарстві і точно знає, що хліб росте не на деревах. У далеких 80-х, викладаючи в сільській школі, мав можливість самостійно прибирати пшеницю з полів на комбайні, а потім і попрацювати на млині.

Ось тоді у Дмитра з'явилося бажання не тільки потримати в руках зібрану пшеницю, а й потримати хліб, випечений своїми руками! "Я пам'ятаю з дитинства запах бабусиного хліба, спеченого її вмілими руками в російській печі. Це здавалося мені якимось чарами! І я все ж зважився спробувати. З тих давніх пір я живу хлібом".

Багато минуло років з того часу, багато хліба спеклося, багато всього вивчено і багато пройдено підвищень кваліфікації у західних шефів і пекарів. Настав момент поділитися знаннями і вміннями з іншими в цій душевній і цікавій справі - хлібопеченні!
https://privatelink.de/?https://w.egor.team/hleb_na_zakvaske
 
Угорі