Що нового?

Набір учасників Eleeza. Магічний реалізм Елізи Іванової (Еліза Іванова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 464 ГРН
Учасників: 0 з 47
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Яскрава, експресивна і красива книга, наповнена ілюстраціями дивовижної художниці.

Еліза Іванова народилася в Болгарії і переїхала в США, щоб закінчити Каліфорнійський інститут мистецтв. Живе в Сан-Франциско, де створила більшу частину творів, які можна побачити на цих сторінках. Її стиль, що склався під впливом роботи з анімацією, відрізняють невимушеність і динамічність, а також самобутність і багатство деталей.

Ця книга - не просто чудова добірка старих і нових ілюстрацій Елізи, це запрошення в її творчий світ. Ви заглянете в студію художниці, щоб оглянути її робоче місце і улюблені інструменти. Еліза також поділиться своїми техніками малювання в покрокових уроках і покаже, як домагається легкості і динаміки, що пронизують її роботи. Технічні поради та мудрі слова автора про життя і творчість знадобляться як початківцям, так і досвідченим художникам.

від автора
За роки творчості я виробила техніки, які допомагають мені в роботі, і поділюся ними в цій книзі. Вони з'явилися на світ, тому що мені потрібно було прискорити процес малювання - з двох причин. По-перше, 2D-аніматору без вміння малювати швидко нікуди. По-друге, я обожнюю швидкі, виразні штрихи, що вилітають з-під впевненої руки. Вони дають кілька переваг: я не втрачаю привабливої недбалості і грайливості ліній і не напружую кисті рук, наприклад, при перехресної штриховке.

А ще я розповім, як розвивала свої олівцеві роботи і візуальний словник і застосувала їх до інших образотворчих засобів — і традиційним, і цифровим. Я вирішила використовувати одні й ті ж інструменти, щоб показати відмінності в підходах до кожного малюнка і універсальність простого набору засобів. Обмеженість матеріалів може стати приводом для роздумів, спонукаючи людину проявляти творчий підхід у вузьких рамках. У таких ситуаціях ви здатні вийти із зони комфорту і майже вимушено пробувати нове.

Покрокові уроки-це не Керівництво з малювання для початківців. Це скоріше джерело інформації та натхнення, покликаний полегшити або вдосконалити процес творчості. Це мій свідомий підхід, який заснований на тому, як вчили малювати мене, як мене поважали і давали мені можливість об'єднати знання з художнім сприйняттям.

Для кого ця книга
Для початківців і продовжують художників, які хочуть розвиватися творчо і професійно.

https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/eleeza/
 
Угорі