Що нового?

Придбаний [endo_doc_] Книга життя (Лариса Чумак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 5 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 68.8 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[endo_doc_] Книга жизни (Лариса Чумак)

Всім привіт!


Сьогодні прекрасний день для початку чогось нового.

Новий етап мого і Вашого життя, з чим я вас і себе вітаю!


Мені здавалося, що про препарати Я знаю все, поки не почала створювати це "керівництво по прийому препаратів", яке перетворилося на величезну книгу на 470 сторінок

На думку мене навели питання пацієнтів

"Навіщо приймати водень?"

"Навіщо мені йод, якщо я живу біля моря і їм морепродукти?"

"Чому б відразу не почати працювати з жовчю, а не паритися загоєнням стінок?"

"Як працювати з АТПО і при чому тут ШКТ?"

Багато питань мені задають на консультаціях і хоча я веду пацієнта довгий термін, не можу відповісти на всі

Вирішила створити книгу, де ви знайдете відповіді на багато ваших запитань

Планувала кілька сторінок, вийшло близько 470

Це самий громіздкий працю наш з Машею (моєю помічницею), оформлення-це її фішка, побачите це творіння, ахнете

Створювався він близько 3 місяців (а якщо подивитися в обсязі, 6 років, в ній коротко зібрано всі з моїх курсів по препаратам)

Отже, друзі, представляю вашій увазі нову книгу, це шедевр і він підкорить ваші серця, ви дізнаєтеся те, про що раніше і не здогадувалися

Червоною ниткою тема - "як приймати добавки і навіщо?"

Спочатку я хотіла створити про " що і як?", в результаті до них додалося " навіщо?" ☺

Ми часто знаємо що приймати або за призначенням лікаря, або по лому, що ми дізналися з книг, інтернету, але не зовсім розуміємо навіщо, в якій послідовності і до чого це може привести в результаті?

Ми розбираємося в діючій речовині, але не розуміємо як воно впливає на наш організм і як працює в наших клітинах.

Короткий зміст Книги:


◾Глава 1 присвячена загоєнню стінок кишечника і синдрому підвищеної проникності.


Все про причини даного стану, методи діагностики та речовини, які допоможуть зберегти кишечник цілісним і здоровим.


◾Глава 2 про роботу з кислотністю і жовчю.

Навіщо це необхідно, продукти і трави, що сприяють поліпшенню желчеотока. Симптоми низької кислотності, тест на бетаїн та його значення


◾Глава 3 Синдром надмірного бактеріального росту (SIBO) та кандидоз кишечника.

Методи діагностики, міні-анкета з симптомами.

Коротко про харчування при цих станах і рекомендації по продуктам. Препарати для очищення кишечника, роботи з паразитами і як вибрати пробіотик


◾Глава 4 окислювальний стрес і роль мітохондрій в організмі.

Йод і фосфатидилхолін.

Роль вільних радикалів, методи їх нейтралізації і антиоксиданти, які підтримують захист організму.


◾Глава 5 присвячена надниркових залоз і стресу.

Що таке стрес (види стресу, симптоми), як він впливає на наднирники і щитовидну залозу і вагу

Діагностика кортизолу, адаптогени вітаміни, кора і залози надниркових залоз


◾Глава 6 присвячена детоксикації

Ми вивчимо фази детоксу і препарати, що підтримують 1 і 2 фазу печінки

Все про різницю між Дим і сульфорафан, фолієвої і метилфолатом, глутатіон і NAC, таурин та ін.


◾Глава 7 вітаміни і мінерали.

Вітамін Д, K2, цинк і мідь, їх взаємодія

Залізо нюанси його прийому.


◾У заключній частині буде представлена приблизна схема прийому препаратів.

https://www.instagram.com/p/C-zJ8PQNpP0/?igsh=amd4Nm0zajhoNmZi&img_index=3 https://t.me/+ucDw3eqF5SYxOWYy
 
Останнє редагування модератором:
Угорі