Що нового?

Придбаний [English-Drive School] системна Англійська За фільмами 3.0 (Людмила Мандель)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 515 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Людмила Мандель-онлайн-викладач англійської мови, експерт з навчання усного мовлення

Більше 15 років я навчаю людей говорити англійською
Я працюю з дорослими і знаю все про ті проблеми, з якими стикаються дорослі люди, коли вчаться саме говорити по-англійськи.
Мені пощастило попрацювати в рідному університеті на улюбленому ін-язі, і протягом декількох років я навчала майбутніх викладачів англійської, своїх майбутніх колег.
Пропрацювавши в одній з кращих мовних шкіл, я отримала колосальний досвід навчання усного мовлення людей з різними мовними цілями
Більше 4 років я веду онлайн-проект для тих, хто вивчає англійську самостійно
Автор потужних розмовних онлайн-програм з розвитку навичок усного мовлення
Спікер міжнародних конференцій з вивчення іноземних мов

Методика роботи з фільмами і серіалами, завдяки якій відбувається системне прокачування аудіювання та усного мовлення

  1. Покроковий алгоритм прокачування аудіювання за фільмами і серіалами
  2. Авторська методика роботи над усним мовленням за фільмами і серіалами
  3. Системний підхід до занять англійською За фільмами і серіалами, завдяки якому результат буде стійким і довгостроковим
  4. Відповіді на запитання учасників з вивчення англійської за фільмами та серіалами
Транскрибація дозволить вам:
  • взяти все найважливіше і цінне з цього тренінгу.
  • прискорити швидкість вивчення і впровадження матеріалу у ваше життя.
  • отримати доступ до будь-якої теми тренінгу набагато швидше не витрачаючи час на перегляд десятків годин відео.
  • мати матеріал завжди під рукою в зручному форматі з телефону, смартфона або планшета.
для зручності використання в транскрибації буде, для наочності там, де це буде необхідно:
зміст
тайм мітки
слайд-таблиці

Формат: docx, pdf, epub, mobi, f2b
Тривалість: 1,5 год
https://privatelink.de/?http://moviesystem.eng-drive.ru/
 
Угорі