Що нового?

Придбаний [English With Irina] Англійська "від А до Я" (Ірина Ши)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2203 ГРН
Учасників: 5 з 19
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 120.6 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дорогі друзі, якщо ви хочете вивчити англійську мову з самого нуля до рівня Intermediate, Ласкаво просимо на мій онлайн курс англійської мови.
Цей курс-серія уроків, яка складається з 100 відео. Кожне відео побудовано точно також як і на уроки з репетитором, а це значить що ви будете бачити моє обличчя, мої емоції, я буду говорити разом з вами і для вас, ви не одні в вашому подорожі до успіху! Ви дізнаєтеся багато граматичних правил, а найголовніше ви натренуєте мовні навички.

У кожному відео 20% теорії і 80% практики. Перші 20 відео-рівень початківець, другі 20 відео – рівень elementary, треті 30 відео - рівень pre-intermediate і останні 30 відео – це рівень intermediate.
На відео я буду задавати вам питання, під час паузи ви будете відповідати. Також ви будете перекладати різні типи речень, ми познайомимося з часом, вивчимо 2000 слів.

Якщо ви не хочете йти до репетитора, витрачати величезні гроші, стояти в пробках, якщо ви хочете мати можливість повторити урок в будь – який час дня і ночі-цей курс для вас.

Ви можете завантажити даний курс і займатися де завгодно, ці відео залишаються вам назавжди. У відео також є домашня робота. Відповіді є в кожному відео. Відео мають такий же ефект, якби ви займалися зі мною індивідуально по Skype, тільки набагато дешевше.

Це новий формат навчання. Тепер вам не потрібно залежати від людини, тепер ти сам собі господар! Ви можете самі вибудувати Вашу освіту, ви можете проходити відео кілька разів, плюс у вас діє підтримка по e-mail 24 години на добу, якщо виникло питання з курсу-Обов'язково пишіть мені!!

Даний курс розрахований приблизно на чотири місяці навчання. Навіть якщо ви не вкладаєтеся в чотири місяці – нічого страшного, адже найголовніше – це займатися в радість і в своєму темпі. Якщо ви втомилися, візьміть паузу, а потім ви завжди можете до цього курсу повернутися, забули щось з граматики-повернулися! Немає часу займатися зараз-зупиніться на якийсь час, поверніться до курсу, коли у вас з'явиться час. Займатися разом зі мною весело, ефективно, продуктивно і найголовніше якісно. Бажаю вам великих успіхів, домогтися ваших цілей! А я вам в цьому допоможу.

https://privatelink.de/?http://englishwithirina.ru/index.php?route=product/category&path=61_80
 
Угорі