Що нового?

Придбаний [[enter class] акварельний марафон чотири стихії. Стандарт (Анастасія Кустова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 27
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

608

опис:
Що б ми не малювали, в сюжеті завжди присутня стихія. Людина крокує по землі в горах, через пагорби і дороги. Вогонь зігріває його будинок і колишеться на гніті свічки. Вода рухається в морях і річках, водоспаді, дощі і у весняній капелі. Повітря біжить крізь грозове небо і простір. Хочете навчитися зображувати всі чотири стихії в акварелі? Ласкаво просимо на новий марафон Анастасії Кустової. Чекайте корисну теорію, прикладні хитрощі і багато практики.

за час проходження марафону ви:
  • покращіть володіння акварельною технікою. Ви вивчите різні техніки як такі і як прийоми для втілення різних завдань. Потренуєтеся в окремих вправах і відпрацюєте алгоритм роботи безпосередньо в сюжеті.
  • Навчіться передавати динаміку. Природа рухлива, а значить це необхідно передати в малюнку. Які технічні засоби використовувати, де можуть бути підводні камені і як їх обійти - про все розповість Анастасія в чотирьох уроках марафону.
  • зрозумієте, як і навіщо узагальнювати елементи. Щоб розповісти історію в живописі, майже завжди доводиться від чогось відмовлятися. Інакше погляд глядача загубиться в деталях, а художник не зможе донести ідею. Грамотно узагальнювати другорядне і виділяти головне ви навчитеся на прикладі сюжетів чотирьох стихій.
Урок #1. Гори
Рівень: Середній

Мета: у цьому уроці ми з вами розберемо повітряну перспективу, як малювати м'які хмари і туман в горах і як перебудовувати композицію для створення найбільш ефектного пейзажу. Вивчимо техніку "від світлого до темного", яка стане в нагоді вам як при малюванні гір і каменів, так і при написанні міських пейзажів і складних форм. У підсумку ви намалюєте прекрасні гори в західному освітленні. Тривалість уроку: 2 години 13 хвилин.

Урок #2. Вогонь
Рівень: Середній

Мета: в цьому уроці ми приступимо до малювання другої стихії нашого курсу - вогню. Вивчимо побудову освітлення від світлого до темного, навчимося не боятися набирати тон і колір. Розберемо, як працювати поетапно, змочуючи лист поступово зверху вниз. Ви навчитеся малювати яскравість вогню, не боятися великих заливок і форм. Тривалість уроку: 1 година 55 хвилин.

Урок #3. Водоспад
Рівень: Середній

Мета: у цьому уроці ми з вами намалюємо не просто воду в бухті або морі, а динаміку води в гірській річці з водоспадом. Навчимося спрощувати і виділяти головне, працювати з повітряною перспективою і відтінками кольору, щоб створювати глибоку атмосферну роботу. Зміцнимо свої навички малювання неба і каменів. Розберемо, як створювати динаміку води, що не прорисовуючи деталі. Тривалість уроку: 3 години 16 хвилин.

Урок #4. Мильні бульбашки
Рівень: Середній

Мета: у заключному уроці ми напишемо з вами повітряні мильні бульбашки. Розберемо, як створювати ефект прозорості і малювати такі непрості об'єкти, не використовуючи маскуючу рідину, а тільки за рахунок кисті і правильного зволоження листа. Ви навчитеся малювати фігуру людини в динаміці і реалістичні мильні бульбашки. Тривалість уроку: 3 години.
https://enterclass.com/ru/course/kustova-marafon-4-stihii
 
Угорі