Що нового?

Придбаний [[Enter class] 24 години. Вечір (Сергій Курбатов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Структура курсу

Урок #1. Будинок на околиці. Алтай
Рівень: Середній

Мета: мила село з простих будиночків на гористій землі — ми на Алтаї! Працюємо над композицією і близькими відтінками в картині. Разом з експертом ви вивчите нюанси теплохолодності і дізнаєтеся, як знаходити природні кольори для тіней, створите об'ємний і живий пейзаж!


Урок #2. Алея з кипарисами. Тоскана
Рівень: Середній

Мета: ранній літній вечір і гра м'яких відтінків. Встигніть за сонячним зайчиком між Смарагдових кипарисів і погрійтеся під вечірніми променями! У цьому уроці ви освоїте роботу складним зеленим кольором і навчитеся зображати теплий неяскравий світло. Сергій розповість про те, як створити контраст в тоні і не втратити цілісність у фінальній картині.


Урок #3. Вуличка. Сеговія
Рівень: Середній

Мета: переходимо до Сутінків в міському пейзажі. Стрункі іспанські будинки, камерні балкончики і фігурки перехожих — сюжет що треба для тренування окоміру, вивчення архітектури в малюнку і роботи з не очевидними тональними відносинами. Сергій пояснить, як будувати композицію і не помилитися в перспективі, навчить працювати стриманою палітрою і передавати атмосферу згасаючого дня в місті!


Урок #4. Захід сонця в горах
Рівень: складний

Мета: а ось і помаранчеве світило біля горизонту-малюємо захід в горах і вивчаємо головні компоненти будь-якого пейзажу! Сергій Курбатов розповість, що робить картину глибокою і як будувати композицію. Ви підберете відтінки для природи на заході, спробуєте писати контрастно і сміливо, навчитеся зображати підсвічені хмари і узагальнювати темні ділянки.

https://enterclass.com/ru/course/vecer
 

Вкладення

  • 3.4 Кб Перегляди: 0
Угорі