Що нового?

Придбаний [enterclass] Колір (Сергій Курбатов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 1 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 31.7 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Небо - блакитне, листя на деревах - зелене. Тіні темні, а значить, чорні. Всі ці стереотипи про колір, які спрощують життя звичайній людині, для художника часом виявляються справжнім лихом.
У цьому курсі з малювання Сергій Курбатов не буде продробно розбирати фарби, номери і назви пігментів, опису їх світлостійкості. Тут будемо розбирати помилки передачі кольору в різних сюжетах в пейзажі, детально обговоримо, як зробити білий сяючим, як будувати картину на близьких тонах. Поміняємо колірне рішення одного і того ж сюжету і побачимо, як зміниться сприйняття картини. Зануримося в поняття кольору і за шість уроків намалюємо більше десятка етюдів.


програма:

Урок #1. Сяйво білого. Важливість фону. Почуємо розповідь про зміст курсу, познайомимося ближче з палітрою Сергія Курбатова. Виконаємо пейзаж, який допоможе зрозуміти роль темного фону в сяйві світлих об'єктів.

Урок #2. Робота зі стриманою палітрою. Розберемо надіслану роботу і створимо на її основі свій пейзаж. Дізнаємося, як уникнути перенасиченості кольором, боротьби квітів.

Урок #3. Близькі відтінки. Світле холодне. Продовжимо роботу зі стриманою палітрою. Зробимо фарбування і намалюємо пейзаж побудований на близьких світлих холодних відтінках.

Урок #4. Кольорове рішення сюжету. Малюємо один сюжет, але в трьох різних станах: похмура погода, Західне освітлення, Сутінки. Спираємося на референс художника, надихаємося роботами великих майстрів живопису.

Урок #5. Біле на білому. Чорне в картині. Вчимося малювати Біле на білому. Малюємо один зимовий сюжет при різному освітленні - в похмуру погоду, в сонячний день і в контражуре. За референс беремо роботу надіслану художнику для розбору.

Урок # 6 . Зелень в пейзажі. Шукаємо рішення для" проблеми " малювання зелені. Дивимося, як сонячне світло по-різному забарвлює траву і дерева в різний час доби. Вчимося дотримуватися тональний і колірний контраст. В якості референсу використовуємо роботу, надіслану художнику для розбору.


продажник:

https://enterclass.com/ru/course/kurbatov-kurs-zvet
 
Останнє редагування модератором:
Угорі