Що нового?

Придбаний [Etsy] організація навчального табору з вивчення мови / Language Study Organization Bootcamp

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2024 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 150.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчальний табір з вивчення мов (LSOB)
Наскільки добре було б мати хорошу і не переважну рутину вивчення мови, яка мотивує вас практикувати і дає вам результати, які ви хочете?

Переглянувши різні майстер-класи в цьому курсі та реалізувавши мої поради, ви відчуєте себе набагато більш організованим щодо своєї подорожі з вивчення мови, і ви також почнете досягати мовних цілей, які ви ставите перед собою рік за роком.

ЯК ПРАЦЮЄ LSOB?

Я створив набір майстер-класів, які проведуть вас від перших кроків до планування вашої дорожньої карти вивчення мови, аж до організаційних систем, які допомогли мені дотримуватися моєї мовної практики на моїй цільовій мові (корейською). Потім ми перейдемо до Вашого мислення, щоб ваші зміни проявлялися не лише у вашому графіку та нових звичках, а й у вашому розумі та думках.

ТАК ПРО ЩО Ж МАЙСТЕР-КЛАСИ?

  • Майстер-клас перший: Постановка цілей, які надихають вас
  • Майстер-клас другий: створення персоналізованої мовної навчальної програми
  • Майстер-клас третій: створення перспективного плану вивчення мови
  • Майстер-клас четвертий: Вивчайте мову, навіть якщо ви зайняті автофокусуванням
  • Майстер-клас п'ятий: прості стратегії вивчення мови кожен день
  • Майстер-клас шостий: мовне занурення у ваше повсякденне життя
  • Майстер-клас сьомий: послідовність у вивченні мови
  • Восьмий майстер-клас: Створіть надихаючий Мовний зошит
  • Дев'ятий майстер-клас: мислення зростання при вивченні мови
Кожен майстер-клас триває приблизно одну годину, де я даю вам поради, стратегії та ідеї, які ви можете реалізувати у своєму повсякденному житті, щоб ви не тільки практикували свою цільову мову (мови) раз на тиждень або два рази на місяць, але і набагато послідовніше, навіть коли у вас напружені дні. В цілому ви отримаєте більше 8 годин контенту, щоб покопатися!

Деякі уроки також включають Робочі аркуші, які допоможуть вам застосувати на практиці поради, які я даю вам там. Кожен аркуш у форматі PDF, і хоча вони були розроблені для друку, ви також можете використовувати їх на цифровому пристрої, такому як планшет або iPad, через такі програми, як Noteshelf та Goodnotes.

А дівчина... Ви любите слайди? Я розробив кілька красивих слайдів для кожного класу, щоб ви відчували приємніші вібрації, що надходять від кожного відео, яке ви будете дивитися. Я також включив їх у форматі pdf, щоб ви могли завантажувати їх на свій мобільний телефон або ноутбук, коли захочете!

https://privatelink.de/?https://www.etsy.com/listing/868699012/language-study-organization-bootcamp?click_key=3e9ee4bc6a852df693124a6ef9424fca4f73fe61%3A868699012&click_sum=9a27f9db&ref=shop_home_feat_2
 
Угорі