Що нового?

Придбаний Еволюція грошової енергії (Сергій Фінько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 975 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як залишатися в потоці і легкості і бути з грошима завжди...

У мене до вас відверта розмова

Я знаю, ви вже це відчували...

Як тільки ви починаєте зариватися в побуті, роботі, бізнесі, чудеса пропадають, хвиля легкості йде... але заробивши свою цільову суму, ви повертаєтеся на той же рівень, де і були, а хтось втрачає все до нуля...

Потім ви знову в своєму світі, іноді без роботи і без грошей на нове взуття, але на якійсь чудовій хвилі, в стані щастя і потоку... і знову життя дарує бонуси і відкриває перспективи.

Світ вас не залишає, але знову, все тимчасово...
І все ж, ми живемо з вами в соціумі і без грошей і реалізації в соціальному просторі ми не зможемо існувати повноцінно, щоб вирішувати свої понад завдання і втілювати матеріальні мрії... Ви зі мною згодні?

Якщо ви не частина суспільства, Вас просто перестануть помічати і система перестане вас ідентифікувати як об'єкт, якому треба щось дати... успіх, роботу, елементарно гідний рівень життя.

Мій шлях був таким, як у багатьох, напевно, я не мав достатньо грошей, народився в бідній родині, потім інтернат, дитинство 90-их, але вже з 14 років я став сам заробляти собі на життя. Я вже тоді розумів, що є якісь секрети, як, залишаючись в стані чарівництва, стояти міцно на ногах в матеріальному світі, не входячи в рабство системи.

І ці секрети, як пазли іншого світу, де немає болю і страждань про те, як дожити до зарплати, а є можливості, де тебе помічають гроші...

ТОП знання і коди

Я не навчаю фінансової грамотності, я передаю стану і коди, за допомогою яких ви зможете привернути до себе гроші і можливості матеріального розвитку. Це Ментальна Магія.

Метод перевстановлення

За допомогою даної методики мої студенти змогли збільшити в двоє свої доходи, купити квартири, відкрити бізнес, а деякі отримали несподівані матеріальні подарунки.

Особистий грошовий КОД

Ви знайдете свій грошовий КОД прямо на семінарі і зможете бути в певному грошовому ресурсі, отримуючи те, що Вам необхідно, як це роблять мої учні по всьому світу.

Я шукав... я заробляв мільйони, і я жив на 500 руб. в місяць... були борги... і довелося за них віддавати особисте майно. Я подорожував дорогими курортами і жив на вокзалі разом з бомжами... У мене не було золотої середини! Мене штормило...

Головне питання, яке цікавить всіх: як, залишаючись в потоці і легкості, бути з грошима завжди?

Але ось одного разу, я знайшов відповідь на нього, зібрав відсутні пазли і став їх впроваджувати!

Я назвав їх просто:"коди грошей"

Вони такі прості, але в той же час складні для усвідомлення і розуміння, особливо тим, хто сьогодні залежний від матеріальних проблем.

Я давав ці коди людям, але через деякий час вони поверталися до мене і скаржилися на життя, не змогли зрозуміти і усвідомити, як вчинити з цим... Може люди ліниві або просто не вміють заробляти? А може це переконання або КАРМА? Псування?...

Люди задаються цими питаннями донині, незважаючи на те, що навколо стільки знань

Чому ОДНИМ ВСЕ, а іншим — нічого?

Поговоримо про це на семінарі...

А так само ви навчитеся розпізнавати цей стан, як бути з грошима, відкривати для себе здібності і досягати бажаних матеріальних результатів. Разом з усіма на семінарі, ви перекодуєте одну з антиматеріальних думок, почуттів, зробите перші кроки, зрозумієте, які інструменти для ВАС грошові, а які ні, які речі приносять вам успіх, а які руйнують...

Я РОЗПОВІМ ВАМ, ЯК КУРСУВАТИ ПО ЖИТТЮ... ЗАЛИШАЮЧИСЬ ПРИ ЦЬОМУ ВІЛЬНИМ.

Я нічого не вигадував... Це моє життя... життя моїх учнів і клієнтів.

ДО ЦЬОГО Я ПРИЙШОВ КІЛЬКА РОКІВ ТОМУ І ЗАРАЗ ВИРІШИВ ПЕРЕДАТИ ВАМ ЦІ ВІДСУТНІ ПАЗЛИ...

Ні, ніякої магії з поклонінням грошовому егрегору не буде, більш того, на цьому семінарі ми не будемо робити ритуал залучення грошей через "нерозмінну купюру..."Ми будемо з вами розбиратися, де ви застрягли у фінансовій сфері, і як перейти на інший рівень отримання грошей з простору у вашій свідомості! Але, найголовніше, зауважте, я сказав на початку, про легкість і золоту середину.

За 3 години, обіцяю, мільйонерами ви зі мною не станете. А ось розуміння "грошей стільки, щоб про них не думати", впевнений, вкладеться у вашій свідомості. А ще ми будемо визначати ваші коди, не всі і не відразу. Ті, що встигнемо. Ну і я вам ще підкину своїх фішок



https://privatelink.de/?https://study.sergeyfinko.com/evoluciya_deneg
 
Угорі