Що нового?

Набір учасників Face Fitness-Міофасціальна гімнастика для обличчя (Толкин Марат)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1350 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
14 січня стартує одинадцятий потік Он-лайн курсу за авторською методикою Толкин Марат . "FaceFitness-Міо-фасціальна гімнастика для обличчя"!

програма курсу:

вебінари з Толкин Марат 14, 28 січня і 27 лютого
кожна учасниця отримує особисту консультацію від команди тренерів проекту за надісланими фото.
Перший тиждень курсу-Працюємо з апоневротичним шоломом, з скроневої м'язом, з вухами, розгладжуємо лоб, міжбровні складки і Працюємо з областю навколо очей.
Другий тиждень курсу проводимо кругове тренування-робота з м'язами вплітаються в круговий м'яз рота. Робота на звуження носа, збільшення губ, поліпшення овалу обличчя і на витягування шиї.


що Ви отримаєте? - Результати!!!


Уявляю результати прекрасної дівчини, Лейли! Багато східні красуні мріють зменшити обсяги особи і звузити його. Техніки МФГ дають прекрасну можливість розслабити м'язи, зменшити набряки і перерозподілити жирову тканину, за рахунок чого досягається ефект звуження обличчя. Лейла, точно знає в якому напрямку їй працювати, щоб досягти бажаних ліній обличчя.

Лейла, дякую вам за вашу працю і Ваші результати. Мені здається ви зробили собі найкращий подарунок на Новий Рік!



Зустрічайте! Прекрасну учасницю 9 потоку по МФГ для обличчя-Жанну!
Жанна довго сумнівалася, чи правильно вона робить вправи, але в МФГ все ж дуже просто. Зробив правильно відразу ж отримуєш результат, немає сенсу чекати місяці, щоб точно зрозуміти чи правильно виконувалися вправи.

Жанна, сподіваюся ваші результати вселили в вас впевненість у ваших діях! Ви велика молодець, так як результат на обличчя! Дорогі мої Передплатники, звертаю вашу увагу:
  1. Сліди напруги обличчя майже стерті! І це завдяки остеопатичним технікам.
  2. Лоб став вище.
  3. Межбровка пішла.
  4. Очі відчинилися.
5.Куточки очей піднялися.
  1. Носогубка стала коротша і менш глибока.
  2. Носогубний валик більш розгладжений.
  3. Овал обличчя.
  4. Губи стали пишніше.
  5. Вилиці стали вище.
  6. Скроневі ямки стали більш заповнені.
* * *

Представляю вашій увазі прекрасну дівчину з Астани-Мадіну.
За ці 45 днів Мадіна провела колосальну роботу не тільки в рамках нашого марафону по МФГ, але і пройшла лікування СНЩС (скронево-нижньощелепного суглоба) у нашого костоправа.
У купе все це дало дуже крутий результат.

На що звертаємо увагу:
  1. Висота чола.
  2. Куточки очей.
  3. Висота скул
  4. Натяк на носогубні складки зник.
  5. Повернулися куточки губ.
  6. М'язова тканина щік наросла.
  7. Напруга жувальних м'язів значно зменшилася.
  8. Форма обличчя.
  9. Овал обличчя. ‼ Асиметрія щелепи Виправлена костоправом.
Мадіна вперше проходила у мене тренінг роки 3 тому, коли я ще працювала за методикою Керол Маджіо, але тоді таких швидких і крутих резальтотов не було. Мадіна, я дуже пишаюся вашим результатом, дякую! Успіхів Вам і далі!

Продажник:
https://www.instagram.com/tolkyn.marat/
 
Угорі