Що нового?

Набір учасників [Федеральна академія онлайн-професій] Нутриціолог. Тариф" для себе " (Валерія Поляковські)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 0 з 120
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 95.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
а ти хочеш?
навчитися читати генетичну карту і розбиратися в аналізах?
зрозуміти, як компенсуватидефіцитні стани організму?
раз і назавжди розібратися з проблемами в області гастроентерології, ендокринології та підвищити імунітет найкращим саме для тебе способом?
бути особистим нутриціологомдля своєї сім'ї, зміцнити здоров'я і продовжити молодість собі і близьким?
орієнтуватися у виробниках БАД і правильно читати інформацію на етикетці?
отримувати 5 000 рублів за одну консультацію і стати експертом, якого з трепетом рекомендують друзям і знайомим?

Твій результат до кінця курсу:
розберешся у всіх мікроелементах, мінералах, вітамінах, завдяки чому продовжиш свою молодість і здоров'я,
навчишся оцінювати симптоматику нестачі мікроелементів в організмі і складати персональні рекомендації,
одного разу глянувши на генетичну карту, визначиш "просідає" ген і як це компенсувати, адже запобігти завжди краще і дешевше, ніж лікувати,
зможеш грамотно прописати для себе, своєї сім'ї та друзів дозування і схеми прийому БАД, мінералів, виходячи з рівня їх здоров'я,
відчуєш на собі приголомшливий ефект від здорового харчування,
отримаєш чітку покрокову систему, як зробити свої консультації успішними,
навчишся легко і доступно доносити до клієнтів потрібну їм інформацію,
зможеш працювати онлайн з клієнтами по всьому світу і почнеш справу своєї мрії, яке приносить від 80 000 рублів на місяць.

Курс підходить тобі, якщо ти:

  • по-справжньому дбаєш про себе, свою сім'ю і хочеш знайти ту саму золоту середину між заборонами і їх повною відсутністю. Проте. Строго відповідно до особистих показників, а не тому що зараз модно пити D3
  • вже практикуєш в сфері здоров'я і краси, але хочеш розширити свої знання і отримати новий досвід завдяки передовим технологіям в нутриціології.
  • бажаєш формувати не тільки правильні харчові звички, але і заповнювати всі дефіцити в організмі.


Старт курсу

ми стартуємо 25 лютого 2021 року

Вивчення теорії-4 місяці
Курс проходить в режимі онлайн на платформі GetCourse. Вас чекає 4 місяці насиченого навчання:
відеолекції, текстові матеріали, чек-листи і прямі включення

Сертифікація
При успішній здачі екзаменаційних випробувань і заліку практичних навичок Ви отримуєте сертифікаційні документи і можете приступати до роботи.

Тарифи
Ми пропонуємо для вас два тарифи.

Здорове харчування-це стиль життя.

І цей стиль тобі до лиця.

"Для себе"

  • теорія + Іспит-3 місяці
  • супровід кураторів протягом усього курсу
Чек-листи, таблиці, шаблони
  • домашні завдання
  • сертифікат про закінчення
  • можливість оплати 2-ма платежами (50% зараз, 50% до 25 березня 2021 року)
30 000 рублів
https://valeryiya.ru/nutrition
 
Угорі