Що нового?

Придбаний Фен-шуй для життя. Фундаментальний курс з " 0 " до аудиту та плану поліпшень (Марія Щербакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6986 ГРН
Учасників: 1 з 99
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 73.4 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

пакет СТАНДАРТ
Відео-тренінг онлайн
6 червня - 25 липня 2020, по суботах, 14.00-18.00 Мск 32 години відео: 16 уроків по 2 години
8 занять, по одному на тиждень, по суботах. Між заняттями:
Тестові та перевірочні заняття: інтенсивна практика і напрацювання навички
Застосування знань відразу ж на своїх приміщеннях
І ДАЛІ З ВАМИ НА ВСЕ ЖИТТЯ-ВМІННЯ ВИЗНАЧАТИ СПРИЯТЛИВІСТЬ І ВМІННЯ ПОКРАЩУВАТИ І АКТИВІЗУВАТИ БУДЬ-ЯКЕ ПРИМІЩЕННЯ.

КОМУ буде цінний даний тренінг:
1.Якщо ви тільки починаєте вивчати фен-шуй - цей тренінг для Вас! Ви вже в процесі тренінгу зробите детальний аудит свого житла. Більш того, ви зрозумієте, що Вам слід змінити і як, щоб змінити обставини Вашого життя. Або я поверну вам гроші.
2.Якщо ви давно і довго вивчаєте фен-шуй за матеріалами з інтернету – це теж спосіб, правда, на жаль, найдовший. Тому що більшу частину з них пишуть і переписують один в одного журналісти. Так плодяться всі ці жаби, качечки-мандаринки і підв'язування труб червоними стрічками.
Так теж можна, але ви повинні розуміти, що те, чим ви займаєтеся – це тестуєте на собі і своєму житті, які правила дійсно вірні, а які – домисли різних людей або інформація з "глухого телефону".
Якщо ж вам дійсно важливо швидко побачити реальний результат, найкраще - це вивчити дійсно класичні закони, дія яких бездоганно – і не вимагає навіть вашої віри в них.
3.Якщо ви не новачок, і пройшли один або навіть кілька курсів, але у Вас до сих пір немає повної ясності і послідовності, що за чим робити, як це все разом пов'язати, і як вибирати методи корекції - цей тренінг також виявиться вам неймовірно цінним.
Ви отримаєте алгоритм дій. І у Вас з'явиться і ясність, і послідовність, і впевненість у виборі методів. І, зрозуміло, розшириться їх арсенал.
Більш того, я обіцяю вам дуже глибокі фундаментальні речі, які ви навряд чи де небудь зустрічали (якщо тільки вже не відвідували Професійні курси 100 000 - 400 000 р) - ви абсолютно по-новому поглянете на фен-шуй. І саме через них у Вас виникне ясність.
Але головна перевага даного тренінгу-можливість навчитися і вміти. Це відрізняється від "вчитися".

Вчитися можна нескінченно. І, на жаль, саме на цьому побудовано більшість навчання, яке зараз можна знайти. Адже, якщо не давати ключі і принципи, можна нескінченно довго напихати людей описами окремих елементів і випадків, описуючи, що так, а що ні в цьому конкретному прикладі.

Після такого "навчання" спочатку ейфорія: "скільки всього дізнався!". Але, коли справа доходить до застосування, розумієш, що став заручником методичок. А якщо в методичці конкретно твоєї ситуації немає – то взагалі незрозуміло, що робити.

Я знаю, я свого часу вчилася так само. Але мені допомогло те, що одна з моїх утворень-педагогічна. Я знаю методологію, вмію аналізувати і виокремлювати головне. У підсумку довелося розгребти всі ці приклади, знайти принципи. Далі-побачити їх застосування на практиці і дієвість.

Разом, зараз я маю можливість не тільки сама практикувати досить швидко і успішно, не тягаючи за собою 100-500 методичок і не перегортаючи їх для кожного об'єкта – я так і вчу. Запам'ятовувати "ключики". Адже, знаючи їх, є розуміння, що робити в будь-якій ситуації, з будь-яким об'єктом і елементом.

Детальніше на сайті, що продає:

https://privatelink.de/?https://sheng-wang.ru/fen-shuj/item/fen-shuj-dlya-zhizni-fundamentalnyj-kurs
 
Угорі