Що нового?

Придбаний Фабула фіолетове полум'я 1.0 (Антон Траск)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2860 ГРН
Учасників: 1 з 20
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 148.7 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Фабула Фиолетовое пламя 1.0 (Антон Траск)


Автор-Антон Траск.


Двадцять дві частини (поглиблений і посилений курс).


Всього 22 частини (22 файли), розраховані на 11 ранкових і 11 вечірніх сесій, кожна пара на тиждень прослуховування і діє сильніше попередньої.


Що може дати вам ця фабула:

Очищення від негативних емоцій: фіолетове полум'я здатне проникнути в глибини свідомості і допомогти перетворити страх, злість, ненависть і інші негативні емоції. Це дозволяє звільнитися від тягаря минулих негативних дослідів і знайти внутрішній спокій.


Духовний розвиток: Практика фіолетового полум'я може допомогти людині розширити свою свідомість, поглибити медитативні практики та розвинути інтуїцію.


Зцілення: фіолетове полум'я здатне надати цілющий вплив на фізичний, емоційний і духовний стан людини. Воно допомагає вивільнити накопичилися блокування і направити енергію на відновлення балансу.


Допомога в подоланні перешкод: фіолетове полум'я допомагає посилити силу волі і рішучість, що може бути корисно при подоланні життєвих труднощів і випробувань.


Посилення медитативної практики: Практика роботи з фіолетовим полум'ям може поглибити стан медитації, дозволяючи отримати більше розуміння і натхнення.

Трансформація свідомості: фіолетове полум'я здатне пробудити приховані таланти і потенціали людини, сприяючи його духовному розвитку і самопізнання.

Перед прослуховуванням фабули обов'язково прочитати щоб завантажити в підсвідомість базову інформацію про фіолетовому Полум'я


https://t.me/Fabula_Anton_Trask/3565
 
Останнє редагування модератором:
Угорі