Що нового?

Придбаний [fit-menu] Торопижка Делюкс (Євгенія Уварова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 512 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У сімействі програм" Торопижка " з'явилася довгоочікувана новинка! У цій програмі
успішно поєднуються між собою базові продукти з повсякденного раціону з делікатесами і
супер-фудами, які вдало розбавляють деякі страви в меню і роблять їх вишуканими!
Цього разу, крім класичних рецептів, я додала багато страв з різних країн світу. Це
просто гастрономічна подорож!.. Я додала вишукані (але прості в приготуванні)
рецепти з кухні Тунісу, Греції, Угорщини... А також вам зустрінуться і Азія, і Італія, і Іспанія!
При цьому, як і завжди при виборі програм "Торопижка", я гарантую, що, харчуючись по
програмі" Торопижка Делюкс", Ви проведете на кухні не більше 30 хвилин в день!
Програма наводиться під ваші параметри, цілі і спосіб життя. Підходить для швидкого
схуднення, для плавного схуднення, або для підтримки ваги – в залежності від того, яку
мета ви визначите в даних для розрахунку. Підходить для вагітних і годуючих.


Програма харчування включає в себе 28 днів. Дні меню не повторюються.
КБЖУ визначається індивідуально, залежно від даних, які ви внесете в анкету для
розрахунок.
Рецепти докладно, покроково розписані. Продукти в рецептах заплановані точно на вашу
порція. Вам потрібно просто приготувати і з'їсти все, що вказано в меню на день, і ви
автоматично потрапляєте в свій КБЖУ.
У програму входить інструкція по використанню, рекомендації по прийомам їжі та питному
режиму, список замін продуктів, рекомендації щодо виходу з програми і таблиця контролю
результат.
Продуктовий кошик розписаний на кожен день окремо і по тижнях, додається до меню.

час на приготування: до 30 хвилин в день
Вартість продуктового кошика: середня цінова категорія +
https://fit-menu.ru/programmyi/toropyizhka-delyuks.html
 
Угорі