Що нового?

Придбаний Фітнес для обличчя (Олена Чернявська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Олена Чернявська представляє відео-курс з "фітнесу для обличчя"
Купуючи його, ви робите величезний внесок в себе, в свою красу, молодість, здоров'я. Займаючись по Курсу разом зі мною, ви уникнете старіння, позбудетеся від носогубних складок, брилів, мішків під очима, хмурок, підтягнути овал обличчя, усунути друге підборіддя. Одним словом, це комплексне омолодження! Крім того, вправи сприяють прискоренню обмінних процесів в шкірі, через що поліпшується її харчування, нормалізується робота сальних залоз.

займаючись по даному відео-курсу ви:

  • освоїте техніку розслаблення і зняття м'язових спазмів, що уповільнюють обмінні процеси в шкірі і призводять до мімічних зморшок.
  • навчіться виконувати вправи зміцнюють м'язи, які допоможуть запобігти фізіологічне старіння особи.
  • навчіться основам ліфодренажного самомасажу особи, що позбавляє від набряклості і запускає процеси забезпечення живлення шкіри зсередини.
  • поліпшите свою поставу, позбудетеся від проблем в шийно-коміром відділі, головних болів і хронічної втоми.
Мій відео-курс це:

Зручно:

У будь-який час і в будь-якому місці, маючи при собі тільки смартфон (планшет або комп'ютер), ви зможете переглядати курс і разом зі мною виконувати вправи.

швидко:
Виконання комплексу займає всього 15 хвилин в день. Погодьтеся, це зовсім небагато для того, щоб довгі роки залишатися молодою і чудово виглядати!

Правильно:
Техніку виконання в відео уроках я розбираю максимально докладно, приділяючи увагу дрібницям. Всі вправи схвалені лікарями пластичними хірургами і неврологами, абсолютно безпечні, а ефективність підтверджена практично.

Продажник:
 
Угорі