Що нового?

Набір учасників Фітнес-Табір. Тариф Тренування + Меню (Валерія Віхлянцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3857 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
фітнес-табір знову в справі! Запалимо розіграш в кінці посту.

Що таке фітнес-табір?
Це можливість шикарно схуднути, незважаючи на літо, відпустку і все те, що заважає тобі худнути влітку

Тобі потрібен фітнес-табір, якщо:

тренування-це"не твоє". Ти закохаєшся в мої тренування. Не дарма мене дівчатка називають фітнес-дилером
ти хочеш схуднути, але ніяк не виходить. Зі мною вийде.
ти хочеш тренуватися за певною програмою від Сенсея, а не просто використовувати якісь набори вправ.
ти втомилася від нудних тренувань і хочеш щось інше. Мої тренування пролітають на одному диханні (дивись карусель)
ти соромишся ходити в зал. Ми будемо тренуватися вдома. Не менш ефективно. А навіть більше.
тобі потрібен чарівний пендель, тому що ніяк не можеш змусити себе сама. З цим взагалі в моїх проектах немає проблем
ти ніколи не брала участь в онлайн тренінгах. Мені часто пишуть у відгуках, що це був перший онлайн тренінг і учасниця в захваті

Літо не привід лежати на дивані/пляжі і наїдати назад скинуте до літа!

❗ Для всіх бажаючих підтримати і знайти красиву фігуру і струнке тіло я відкриваю двері у фітнес-табір!

Що тебе чекає:

4 IQ-тренування на тиждень (проект 4 тижні). Онлайн + запис до кінця проекту + 30 днів після.
З докладним поясненням техніки. Хочеш-займайся вдома, хочеш - в залі:
✔ 2 функціональних (силових)
✔ 1 танцювальне тренування
✔ 1 Зумба або йога
https://valerrushka.ru/fitnesslager?tpclid=facebook.PAAaa1_jSNNi_fxcm6mE4yZYy8cYO53cI4Po7S-3Gnk7g39B7aRpnlmYXu2Ag
 
Угорі