Що нового?

Набір учасників [[Fitstar] тазове дно і здоров'я жінки (Олеся Висоцька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

в курс "тазове дно і здоров'я жінки" входить:

Теорія-5 відео-лекцій від лікаря Урогінеколога Старосельцевої Ольги. 5 відео-лекцій від лікаря ендокринолога Степанової Анни.

Практика - 11 тренувань від фітнес реабілітолога Олесі Висоцької (1 етап: активація, розташування м'язів дихання, узгоджена робота м'язів таза і преса; 2 етап тренування для м'язів глибокої стабілізації кора).

1 етап
Виконуємо послідовно по одному тренуванню в день, протягом 6 днів, один день перерву і повторюємо цикл ще 2-3 рази.

Перший етап займе від 2 до 4 тижнів.

Коли ви зрозумієте, що добре відчуваєте і вмієте активувати м'язи, ви можете переходити до 2 етапу.

Якщо через 4 тижні щоденних тренувань і використання навички активації в побуті, ви не навчилися відчувати і диференціювати напругу м'язів тазового дна, то я рекомендую звернутися до урогінеколога за діагностикою і призначенням терапії.

2 етап
1 тиждень:

Виконуємо тренування через день. Між тренуваннями в день відпочинку і/або перед тренуванням ви можете виконувати 2,3,4,5 уроки з 1 етапу.

Наприклад, якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, то робимо 2-у тренування першого етапу "тренування поверхневого шару м'язів" і 1-у тренування другого етапу.

Якщо ви не маєте часу, то можете розділити їх на ранок/вечір. Ранок тренування 1 етапу, вечір тренування 2 етапу, або розділити їх на 2 дні.

У такому режимі ви тренуєтеся ще 2-3 тижні.

За цей час ви повинні добре оволодіти технікою активації м'язів тазового дна і інтеграцією їх в вправи на весь кор.

Після 6-8 тижнів ви можете припинити виконувати 1 етап, А продовжити тільки тренування 2 етапи через день.

кому підходить цей курс?якщо у вас висить живіт, є діастаз, стресове нетримання сечі, інтимні проблеми, низьке лібідо, опущення органів малого таза 0-1 ступеня, болі в попереку, відновлення після пологів.

https://fitstars.ru/courses/woman-health
 
Угорі