Що нового?

Придбаний [Florini] клумби в горщику - 32 проекти

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27349
ми раді представити вам багаторічні клумби для підвісних кашпо і вуличних вазонів.
У нашій кліматичній зоні дуже не вистачало подібних рішень, адже не всі західні аналоги зимостійкі. А клумби з однорічними рослинами вимагають постійних, щорічних витрат, сил і часу.
Вони прекрасні в зоні патіо, на верандах і балконах. Їх можна встановлювати у відкритих кафе або на вході в торговий центр, на стоянках і в парках, на вулиці в дитячих садах і школах. Застосування клумб у вазонах і кашпо – повсюдно, так давайте це робити красиво, економічно і з легкістю!

І так 32 проекту з різними варіаціями і рослинами, які висадивши один раз будуть радувати вас протягом в середньому 3-5-ть років. І закінчення терміну буде не загинання, а надмірне розростання клумби, яку необхідно буде злегка почистити.
Всі рослини підібрані по агротехніці, освітленості і стійкості зростання в невеликих обсягах землі. Рослини багаторічні, здатні виростати в контейнерах в 4-ій кліматичній зоні, а це до-34С взимку.

Субстрат для контейнерів необхідний дренований
Для листяних порід 1 частина садової землі (супіщаної), 1 частина перегною. Якщо ваша садова земля глиниста або чорнозем – додати до неї 1 частина крупного піску.

для хвойних
2 частини садової землі (супіщаної), 1 частина хвойного опаду або перепрілих хвойних стружок. Якщо ваша садова земля глиниста або чорнозем – додати до неї 1 частина крупного піску.

Поливу контейнерні рослини вимагають в два рази частіше, ніж рослини в землі, так як земля в них просихає швидше. Встановіть крапельний авто-полив в контейнери якщо немає можливості поливати в ручну.

https://privatelink.de/?http://www.700design.ru/catalog/klumbi-v-gorshke#prettyPhoto
 
Угорі