Що нового?

Придбаний [Flower School] Базовий курс з флористики (Катерина Андрюкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4440 ГРН
Учасників: 1 з 99
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Програма курсу:

Інструменти та матеріали
Збираємо робочий чемоданчик флориста. Відео-лекція про основні матеріали та інструменти флориста. Ви дізнаєтеся про всі тонкощі роботи зі спеціалізованими інструментами, навчитеся користуватися флористичними матеріалами і отримаєте важливі рекомендації по збірці свого робочого набору

КОЛОРИСТИКА у флористиці
Колір-один з найважливіших виразних принципів у флористиці. Знаючи і правильно комбінуючи кольори, ви зможете досягти найбільшого емоційного ефекту від букета і створювати шедеври навіть з простих квітів.
Колір-інструмент, який допоможе зробити букет неповторним, незабутнім і доречним. Але, з кольором необхідно працювати акуратно, використовувати правила колірних гармоній і поєднань.

Зберігаємо життя квітів в зрізку
На тривалість життя квітів у вазі впливає величезна кількість факторів.
Як правильно обробити квіти? При якій температурі зберігати? Як доглядати за зрізаними квітами? Які підгодівлі використовувати і чи варто? Що таке ботритикс? На ці та інші питання, що стосуються обробки і зберігання зрізаних квітів Ви отримаєте відповіді в цьому уроці.

Розбір постачання та обробка кольорів
У цьому відеоуроці ви подивіться як обробити квіти, які отримали від Постачальника.
Дізнаєтеся секрети відпоювання квітів, побачите в яких упаковках приходять квіти і як з ними працювати.

ВІДЕО-КАТАЛОГ КВІТІВ.
Відео-каталог включає в себе назву, сезонність, опис рослини, а так само рекомендації по постановці квітів і зелені.
Вивчення квітів-ключ до успіху будь-якого професійного флориста, чим більше різновидів квітів Ви знаєте, тим більш різноманітними і цікавими будуть ваші букети. Ви зможете створювати свої роботи і не обмежуватися стандартним списком рослин.

ВИРАЗНІ ЗАСОБИ І ПРИНЦИПИ.
Пропорція, акцент, фактури, форми і текстури. Розуміння основних принципів постановки матеріалу, дотримання правил угруповання при створенні форм, пропорційний підбір вазона, контраст поверхонь, це і багато іншого є ключовим при створенні флористичної гармонії.

ВИБІР СКЛАДУ БУКЕТА. ПРАВИЛО 5 КЛЮЧІВ.
Ви дізнаєтеся універсальний спосіб підбору матеріалу для букета. Основні правила і ключі, які можна застосувати до будь-якого букету і композиції.

Техніка роботи з ПІАФЛОРОМ
Відеоурок продемонструє Вам як правильно працювати з піафлором.
Ви дізнаєтеся які види піафлора бувають, як його правильно замочувати, формувати і використовувати для різного виду робіт.

Композиція в ПІАФЛОРІ з СУКУЛЕНТОМ
У цьому відеоуроці ви навчитеся складати композицію в піафлоре круглої форми. Дізнаєтеся особливості постановки матеріалу в піафлор, техніки і секрети. Уміння працювати з піафлором і створювати композиції стане в нагоді як у весільній, так і в комерційній флористиці.

Композиція L-подібної форми
L-подібна форма популярна і сучасна. У цьому відеоуроці ви побачите як правильно вибудувати цей вид форми, як вивести лінії і підтримати їх матеріалом. L-подібна форма підійде як для флористичного дизайну житлового інтер'єру, так і ділових просторів

Подарунковий БУКЕТ в спіральній техніці
Спіральна техніка-це основна техніка, в якій збирається 90% всіх букетів.
У відеоуроці детально і чітко показано як збирати букет по спіралі, хитрості і тонкощі роботи, ви покроково побачите весь процес складання.

БУКЕТ круглої форми з АКЦЕНТОМ у вигляді СУКУЛЕНТА
Круглий букет з акцентом, це модний і цікавий тренд. В якості акценту можна вибрати будь-який великий квітка, сухоцвіт або сукулент, як в цьому відеоуроці.
Як правильно виставити акцент, як зробити так, щоб не порушити геометрію букета, як зробити букет незабутнім, додавши незвичайний елемент.

БУКЕТ вільної форми
Букети вільної форми завоювали нескінченну кількість сердець. Завдяки своїй легкості, рухливості, легкості та об'єму, такі букети виглядають незвично і фактурно.
У цьому відеоуроці ви зрозумієте особливості складання такого букета, тонкощі постановки матеріалу і декор ніжки букета.

Асиметричний БУКЕТ
Відеоурок продемонструє як зібрати букет асиметричної форми. Як правильно підібрати матеріал для даного виду букета, як зробити так, щоб вийшов каскад, як вирівняти букет і задекорувати ніжку.

ВЕСІЛЬНА ФЛОРИСТИКА. БУКЕТ НАРЕЧЕНОЇ. ВИД. ОСОБЛИВІСТЬ.
Весільна флористика одне з улюблених напрямків нашої школи.
У цьому уроці ви дізнаєтеся які види і форми весільних букетів бувають.

Класичний БУКЕТ нареченої
Відеоурок продемонструє Вам як зібрати букет нареченої.
Які тонкощі необхідно врахувати при роботі з ніжкою букета.
Як підібрати квіти і як зробити букет рівним.

Віночок на ГОЛОВУ
Відеоурок про те, як сплести віночок на голову. Як поставити квіти, як закріпити зелень, як задекорувати віночок і багато іншого, детально і зрозуміло в відео про весільні аксесуари.

Бутоньєрка для нареченого
Бутоньєрка важливий аксесуар для нареченого.
У відеоуроці ви побачите два способи виготовлення бутоньєрки, а так само дізнаєтеся які види бувають, з яких кольорів краще збирати бутоньєрку, як кріпити щоб не пошкодити піджак або сорочку.

Квіткова шпилька
Гарний квітковий аксесуар для весілля або фотосесії.
Розглянемо види квіткових шпильок і навчимося робити їх у відеоуроці.

БРАСЛЕТ з живих квітів
У цьому уроці розглянемо варіанти виготовлення браслетів з живих квітів на різних основах.
Ви побачите як зробити гарний браслет з підручних матеріалів.
Дізнаєтеся які квіти краще використовувати для цього аксесуара.

Продажник:

https://www.flowerschool.online/base-kurs-floristik/
 
Угорі