Що нового?

Придбаний [Flower School] Комерційна флористика. Букети (Катерина Андрюкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2072 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма онлайн курсу включає в себе серію уроків, з техніками створення подарункових букетів. Ви дізнаєтеся 10 різних варіацій збірки букетів, розширите свої горизонти і надихнетеся на творчість.

Курс розрахований на фахівців, які знають основи та ази флористики.

Програма курсу

Об'ємний букет дуга
Переглянувши цей відеоурок ви дізнаєтеся як створити об'ємний букет будь-якої форми за рахунок використання спеціального невидимого каркаса. Розберемо покрокову техніку складання каркаса, з докладними коментарями. Заповнення каркаса квітами і підтримка форми. Коду ви опануєте цим знанням, для Вас відкриються нові творчі горизонти, це я гарантую.

Букет вільної форми
Ви навчитеся збирати живий і повітряний букет вільної форми. Зрозумієте логіку постановки матеріалу, побачите покрокову інструкцію і зможете без праці повторити такий букет. Вільні букети притягують погляд, їх хочеться розглядати, саме тому букети таких форм так популярні зараз.

асиметричний букет
В уроці показана техніка складання асиметричного букета. Як правильно вивести лінію, як тримати зв'язку для створення потрібно форми, як фіксувати. Так само поговоримо про особливості квітів, які будуть використовуватися в букеті. Покажу кілька лайфхаків, які допоможуть у вашій роботі.

чоловічий букет
У цьому відеоуроці ви познайомитеся з принципами побудови чоловічого букета. Виконаємо букет в паралельній техніці. Цю техніку можна сміливо застосовувати для інтер'єрних букетів і композицій будь-якої складності. В уроці розглянемо чоловічі квіти, розглянемо базові схеми побудови вертикальних букетів. Ви дізнаєтеся як врівноважити вертикальну лінію і які виразні засоби і принципи можна використовувати для цього характерного букета.

Букет на зеленій основі Простий у виконанні, швидкий в збірці, бюджетний.
Основна перевага збірки такої техніки, полягає в тому, що ви зможете дуже швидко збирати безліч різноманітних букетів, заготовивши зелений каркас заздалегідь. Такий спосіб рятує 8 березня і при великому потоці клієнтів, коли потрібно оперативно зібрати при замовнику букет.

Букет на декоративному каркасі
Дизайнерські букети на декоративних каркасах виглядають як витвір мистецтва. Такі букети можна виготовляти на особливий випадок, коли потрібно здивувати або зробити фішкою вашого салону.
У відеоуроці ви побачите як виготовити декоративний каркас, так само в уроці будуть запропоновані різноманітні матеріали, які можна використовувати для каркасів.

Гламелія
Гламелія відноситься до весільних букетів, але я хотіла б познайомити Вас з темою клейовий флористики, так як вона часто потрібно і для виготовлення комерційних букетів. Підклеїти квіти на подовжувачі, приклеїти декор на листя, але і звичайно створити гламелію.
Ви навчитеся правильно працювати з живим клеєм, дізнаєтеся тонкощі прицілювання живих рослин.

Садовий букет в техніці в'язанка з елементами шинування квітів
У відеоуроці ви дізнаєтеся техніку шинування квітів, яка стане в нагоді Вам як в комерційній, так і у весільній флористиці. За допомогою цього методу можна надавати штучний нахил живим квітам не пошкоджуючи їх, а це часом необхідно, щоб зробити задуману форму. Ви будете тримати всі рослини під контролем.

ідеально круглий букет
В уроці ми поговоримо про круглому букеті, про те, які підводні камені можуть бути і як створити ідеальний коло, навіть з витягнутою зеленню.
Круглі подарункові букети підійдуть для подарунка на будь-який привід, для будь-якої людини, так як це класика і найпопулярніша форма.
Після цього уроку, у Вас точно все вийде.

Букет з фруктів/овочів і ягід
Фруктів-овочеві та ягідні букети міцно зайняли свої позиції в комерційній флористиці. Такий різновид подарункових букетів з альтернативних матеріалів припала до смаку багатьом клієнтам.
У цьому уроці ви навчитеся збирати "їстівний" букет, дізнаєтеся як правильно поставити матеріал.
https://www.flowerschool.online/bukety
 
Угорі