Що нового?

Придбаний [Фоксфорд] Курс з англійської мови, 5 клас (Марина Міщенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1467 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про курс

Курс для тих, хто хоче систематизувати та поглибити знання з базового курсу англійської мови для 5 класу. Ви розширите лексичний запас за темами курсу, вивчите базові конструкції англійської мови, необхідні для спілкування на початковому рівні. На кожному уроці приділяється увага розвитку мовних навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння. Даний курс закладе міцну базу для подальшої підготовки до іспитів.

61 заняття по 1 годині.

програма:

1. Me and my school
10 годин
Учні вивчать лексику за темами "моя школа"," мої однокласники"," мій день"; поглиблять і узагальнять знання з граматичної теми" просте сьогодення"; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

2. Meet my family
9 годин
У цьому розділі учні вивчать лексику за темами "моя сім'я і мій дім"; поглиблять і узагальнять знання з граматичних тем" дієслово 'be' в минулому часі"," конструкція there +be"; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

3. It’s my life
16 годин
Учні познайомляться з лексикою за темами "їжа", "одяг", "магазини", "розваги", "місця в місті", щоб зуміти обговорити побутові проблеми і розповісти про своє щоденне життя поза школою; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

4. Animal world
7 годин
У цьому розділі учні вивчать лексику по темі "Тварини", обговорять різні аспекти життя тварин, поглиблять знання з граматичних тем" прийменники "і" часи"; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

5. Many years ago
7 годин
У цьому розділі учні узагальнять і поглиблять знання з граматичної теми"минулий час". Вони навчаться вживати правильні і неправильні дієслова в минулому часі для того, щоб розповідати про події і людей минулих епох; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

6. Summer plans
9 годин
У цьому розділі учні навчаться розповідати про свої плани, використовуючи 'going to' І 'will'. Вони вивчать лексику за темами" погода"," відпочинок"," пам'ятки"; розвинуть навички читання і розуміння мови на слух з вивчених тем.

7. Our planet
2 години
Цей розділ дозволить учням згадати і узагальнити матеріал курсу, а так само відповісти на питання, як зберегти нашу планету.

https://privatelink.de/?https://foxford.ru/courses/1644/landing
 
Угорі