Що нового?

Придбаний Фокусник 2 ступінь. Дозволь собі звучати (Микита Суетин)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 140.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що вас чекає, коли ви приймете рішення йти далі
Привітаю вас з тим, що ви пройшли цей шлях. Це не Багатьом дано, правда. Ви молодці!
У вас є бажання знайти гарний, впевнений, сильний голос. І мені знайоме це почуття. Я розповім вам історію про те, як з'явився ФОКУСНИК і розповім, що чекає вас, коли ви вирішите продовжити тренінг.

Як я став ФОКУСНИКом. Коротко
У 2010 році я вперше вийшов на сцену в ліцеї — мене вперше запросили виступити на конкурсі. У ньому треба було говорити, а я цього робити не вмів. Але вважав себе дуже крутим.
У день виступу у мене чомусь піднялася температура.

Говорив я настільки погано, що наді мною буквально іржав весь зал. Я вийшов і загубився: коліна тремтіли, руки холодні, думки полетіли. Сором. Ганьба. Бажання публічно виступати відпало.
Потім розумні люди мені сказали, що у мене є затискачі. Це все з дитинства — батьки мені говорили, щоб я не кричав, не висловлював свою думку. Через це мій голос здавався мені негарним, а ще я гаркавлю.
Але я вирішив не здаватися.

Захотілося позбутися від усього цього. Почав вивчати все, що пов'язано з промовою і голосом. Вступив до університету з думкою про те, що там мене будуть знати всі. Хотів довести собі, що можу все.
Пройшовши всі труднощі, багато невдач і глузувань, в 2014 році я знову вийшов виступати. Цього разу я був упевнений в тому, що роблю. Страхи були опрацьовані, голос включений. Він звучав дуже впевнено. Я відчував себе іншою людиною.
Люди мене визнали. Близько сотні людей підійшли до мене і сказали, що я дуже круто виступив. З того моменту для мене змінилося все.
Життя цікава штука. Я вирішив ділитися своїм досвідом постановки голосу і виступів. Мене стали кликати спікером ділитися своїм досвідом. З 2015 року мені пощастило навчити більше 3000 чоловік.

Я пройшов шлях, який описували багато з вас: від тихої, невпевненої людини з затиснутим голосом, до спікера на кращих конференціях країни і визнання в професійному співтоваристві.
Можу провести і вас цим шляхом. За весь час я зрозумів, що голос — це стан. Марно фізично змінюватися. Треба копатися в голові.
Так з'явився ФОКУСНИК.

коротко

Голос-Це ваш стан. Тому, щоб отримати голос, треба опрацювати всі сторони. Що саме будемо для цього робити:
  • Найсильніші вправи для розвитку голосу. Вони швидко розвивають гучність, чіткість, яскравість і глибину голосу. На 2 тиждень ви вже отримаєте перші компліменти голосу. На 3 тиждень все закріпиться "на автомат".
  • Вправи на тренування фокусу уваги і усвідомленості. В результаті ти живеш. Кайфувати. Тебе нічого не парить, енергія не зливається, доводиш справи до кінця, легко берешся за нові. Ти чітко знаєш як досягати цілей.
  • Вправи і техніки зняття затискачів і блоків. Через 2-3 тижні ти відчуєш ефект. Де раніше було страшно-тепер будеш нормально реагувати. Перестань боятися камери. Станеш набагато впевненіше говорити і відчувати себе. Голос буде вільним і польотним.
  • Прості та ефективні техніки постановки цілей. Внутрішній голос і правильна постановка питань дадуть вам багато енергії на досягнення цих цілей. Я покажу вам як швидко досягати того, чого ви бажаєте.
  • Прокачаємо енергію. Перестанете втомлюватися. Лінь піде. Станете менше сумувати. Голос стане енергійним. Вас почнуть Слухати з радістю. Розуміти і сприймати. Розповім забійну техніку як входити в потік і легко висловлювати свої думки.
  • Практики опрацювання фінансових блоків. Розповім як голосом можна притягувати гроші. Дуже багато будемо говорити про мислення. Вірі в себе. У багатьох моїх учнів після цих технік збільшувався фінансовий потік. Грошей стало більше коротше. І це вони зробили правильно мислячи і задаючи собі питання.
  • Вокальні вправи. Основи, музикальність, техніки, резонатори. Так що якщо хочеш співати — Тут все буде.
  • Техніки ефективних комунікацій. Ви зможете спілкуватися з людьми і вибудовувати діалог так, щоб люди вас слухали, хотіли з вами співпрацювати і просто проводити час. У спілкуванні з чоловіками або з дівчатами для знайомства це прямо БОМБА.
Правило. Коротко

Працювати будемо кожен день. Ще 24 дні, по 30 хвилин в день в чатах з крутими людьми. Це дуже допомагає дійти до кінця. 95% людей закінчують курс ФОКУСНИК і кажуть: "блін, шкода, вже все закінчилося". Здавати домашку треба до 23: 00 по Москві. Але про все домовимося.
Головне правило-робити.
сайт, що продає
https://privatelink.de/?https://vk.com/@-179474386-fokusnik-2-stupen
 
Угорі