Що нового?

Придбаний [Fondexx] торгова стратегія sprint (Гліб Козак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11200 ГРН
Учасників: 0 з 100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 116.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

помічали ситуацію, коли основний індекс "пішов", а окрема акція з цього індексу ще якийсь час стоїть на місці? Кореляція між індексом і окремими акціями - головна неефективність, яку використовує система "Спринт". Такі ситуації виникають практично кожен день і дають можливості для заробітку. Але щоб використовувати їх, потрібно розуміти природу такої кореляції, добре представляти мікроструктуру ринку, моделі поведінки основних гравців, і володіти точним алгоритмом дій. Всьому цьому ви навчитеся на курсі.

"Спринт" це авторська стратегія Гліба Козака, CEO Fondexx. Базово створювалася для новачків, у яких не було коштів на депозит для торгівлі квартальних звітів (NYSE Earnings). З часом стратегія знайшла власне життя і оформилася в окремий курс, в 2019 році курс пройшли понад 150 осіб.

для кого цей курс
  • ви хочете навчитися торгувати акціями на NYSE.
  • ви хочете торгувати без ризику.
  • вам потрібна проста і зрозуміла торгова система.
  • ви хочете "розігнати" свій депозит.
від автора
Коли я тільки починав торгувати, то зіткнувся з тією ж проблемою, з якою стикаються і 90% початківців трейдерів. У мене не було грошей на повноцінний депозит в $2000, а торгівля на мінімальному володіла цілим списком недоліків і небезпек: я не міг торгувати істотним обсягом або відкривати кілька позицій відразу, через що більшість стратегій мені були недоступні і я постійно втрачав потенційний прибуток, в той же час, будь-який раптовий сильний рух могло "вибити" мій депозит. Стратегія "Спринт" - це мій досвід вирішення проблеми маленького депозиту, яким я радий поділитися в вами.

що Ви отримаєте в результаті
  • комплексні базові знання про мікроструктуру ринку.
  • зрозумієте як і чому виникають кореляції між індексом і окремим папером.
  • отримайте чіткий алгоритм відбору акцій для покупок і шортів, техніку входу і виходу з позицій.
  • Навчіться працювати з торговими платформами.
https://fondexx.com/study/sprint
 
Останнє редагування модератором:
Угорі