Що нового?

Придбаний Формула Інфо-хіта 2.0 (Сергій Загородніков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

програма
БЛОК 1. Глибокий аналіз цільової аудиторії
  • Які 5 завдань потрібно вирішити в проведенні аналізу цільової аудиторії, щоб створити популярний онлайн-курс?
  • де брати інформацію для аналізу цільової аудиторії і як її "фільтрувати", щоб отримати достовірні дані?
  • 7 способів збору інформації про цільову аудиторію. Який вибрати і як їх застосувати?
  • Які помилки роблять експерти в проведенні опитувань цільової аудиторії?
  • Як знайти "мову клієнта", щоб використовувати його в упаковці онлайн-курсів?
  • які питання задавати людям, щоб знайти затребувані теми безкоштовних продуктів для залучення цільової аудиторії?
  • які питання задавати людям, щоб знайти теми дорогих онлайн-курсів і дорогого коучингу?
  • покроковий алгоритм обробки масиву даних про цільову аудиторію (етапи, завдання і методи). Як використовувати результати аналізу в упаковці онлайн-курсів?
  • Як проводити аналіз цільової аудиторії, якщо у вас її немає?
  • Як знаходити ідеї для онлайн-курсів на мільйон? На які теми і болі аудиторії навіть не потрібно звертати уваги і витрачати час при аналізі?
БЛОК 2. “ Хітова " УПАКОВКА ОНЛАЙН-курсів
  • Як швидко знаходити теми онлайн-курсів, за які люди точно заплатять?
  • Як створити "магію тяжіння" в упаковці онлайн-курсу, щоб людина "закохався в нього з першого погляду"?
  • прибуткові та неприбуткові формати онлайн-курсів. Як вибрати той, що Вам підходить?
  • 11 способів знайти "родзинку" для онлайн-курсу, щоб збільшити його продажі в рази.
  • 7 психологічних тригерів для створення" хітової " упаковки онлайн-курсів.
  • 5 способів швидко показати цінність вашого онлайн-курсу, щоб легко обґрунтувати його ціну.
  • Як створити інтерес до онлайн-курсу, якщо ви ще не знаєте що буде всередині нього?
  • як сконструювати популярний онлайн-курс вартістю 100 000 рублів?
  • 3 стратегії синхронізації навчальної програми онлайн-курсу. Як поєднати в онлайн-курсі те, що люди хочуть з тим, що їм реально потрібно робити?
  • Як показати результат від проходження онлайн-курсу, якщо у вашій темі важко показати конкретний і вимірний результат (4 перевірених способи).
VIP-БЛОК. 10 способів "вичавити" МАКСИМУМ продажів з будь-якого онлайн-курсу (як роблю я)
У цьому блоці я поділюся своїми найефективнішими способами збільшення продажів, які я збирав 7 років. Вони перевірені на більш, ніж 100 онлайн-курсах в більш, ніж 30 різних темах і нішах. Вони допоможуть вам завжди бути "при грошах" навіть якщо у вас маленька база передплатників і Ви працює в умовах великої конкуренції. Якщо ви хочете як чарівник "докручувати" будь-який онлайн-курс щоб збільшувати його продажі в рази без додаткових вкладень, то я дуже рекомендую вам бути на цьому VIP-блоці.
https://privatelink.de/?http://top.sergeyzagorodnikov.ru/formula-infohita-2
 
Угорі