Що нового?

Придбаний [Формула материнства] ау, малюк, пакет" Базовий " (Наталія Мурашова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 198.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

онлайн-курс " Ау, малюк!"Для жінок з безпліддям, невиношуванням вагітності та невдалими спробами ЕКЗ. Початок 10 січня о 19: 00 за Мск

12 занять у записі, 2 рази на тиждень, 6 онлайн-зустрічей для розбору домашніх завдань, 1 раз на тиждень, всього 1,5 місяці.

для кого створено цей курс?
  • Для жінок з діагнозом "безпліддя", як первинне, так і вторинне.
  • Для жінок, у яких були викидні, позаматкові або завмерлі вагітності, мертвонароджені дітки.
  • Для жінок, у яких були невдалі спроби ЕКЗ.
на програму я запрошую жінок, незалежно від їх діагнозів і віку.

Ви дійсно давно мрієте про малюка? І ви готові дізнатися і спробувати новий шлях-без таблеток і аналізів, без вислуховування страшних діагнозів, в теплій атмосфері жіночого кола?

Хочу з Вами поділитися тією яскравою, дзвінкою радістю, яка розливається по моєму тілу, коли я отримую черговий лист від учасниці: "Наташа, спасибі! Я вагітна!"І я відчуваю себе берегинею цієї чудової таємниці, зберігаю її до тих пір, поки жінка сама не захоче оголосити про це світу...у моїй програмі я виходжу з того, що у будь-якої жінки є сили і закладені самою природою механізми для продовження життя. Просто поки вони у вас з якоїсь причини заблоковані. Ось ці причини я і постараюся показати вам на нашій зустрічі.

Продажник:
https://formulamaterinstva.ru/shop/vebinary-i-onlayn-kursy/khochu-stat-mamoy-au-malysh/
 
Угорі