Що нового?

Придбаний Формула здорової ваги. Тариф - у загальній групі (Катя Янг, Наталія Жукова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 123
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що буде всередині курсу

  • 6 тижнів фокусу на зміні харчових звичок і закріплення здорового способу життя
  • самодіагностика стану здоров'я перед стартом програми
  • самодіагностика харчових розладів перед стартом програми
  • отримання "Паспорта здоров'я" з рекомендаціями щодо підтримки здорового способу життя і довголіття
  • дихальні практики для зниження рівня стресу
  • рецепти смачних і здорових раціонів від Каті Янг з доступних продуктів
  • ви проведете 6 тижнів під керівництвом і наглядом професійних психологів і нутриціологів, позбудетеся від розладів харчової поведінки і впровадите в своє життя здорові звички, які допоможуть вам продовжити молодість і зберегти довголіття
  • ви будете отримувати домашні завдання, спрямовані на підтримку власного здоров'я, закріплення здорових звичок, а також на опрацювання відхилень в харчовій поведінці
  • отримайте рекомендації щодо самостійної діагностики стану свого здоров'я, виявите наявність або схильність до тих чи інших захворювань і відхилень
  • ви дізнаєтеся, чи є у вас схильність до розладів харчової поведінки, і дізнаєтеся, як з цим працювати
  • Ви отримаєте широкий список рекомендацій щодо підтримки здорового способу життя, щоб зберегти свою молодість і довголіття
  • ви почнете застосовувати в житті дихальні практики, які допоможуть вам ефективно працювати над зниженням стресу
  • ви освоїте безліч рецептів з доступних і максимально корисних продуктів і зрозумієте, що харчуватися здоровою їжею дуже просто і смачно!
Катя Янг
▪ У 2005 закінчила Пермську державну медичну академію з відзнакою;

▪ Пройшла інтернатуру з терапії (2005-2007 р.) та ординатуру з ендокринології та клінічної фармакології (2007-2008 р.);

▪ В 2008 очолила департамент спортивної медицини компанії "Fitness Holding" в Москві;

▪ У 2010 році перейшла на роботу у фармакологічну компанію "Novo Nordisk", займалася організацією гарячої лінії "цукровий діабет";

▪ Починаючи з 2014 року проходила безперервне навчання в російський і зарубіжних організаціях з функціональної медицини;

▪ У червні 2016 року відкрила в Instagram блог wow.so.young (понад 200 тис. читачів);

▪ На сьогоднішній день більше 4 тисяч вдячних пацієнтів, які оцінили успішність превентивного підходу в медицині.


Наталія Жукова
▪ Акредитований і сертифікований в Росії і Європі гештальт-терапевт. Сертифікат EAGT (Франція).

▪ Магістр психологічних наук МДУ ім. Ломоносова.

▪ Навчалася 2 роки когнітивно-поведінкової терапії в Лондоні: City, University of London

▪ Успішний досвід роботи в одній з кращих реабілітаційних клінік по роботі з залежною і співзалежною поведінкою "Клініка доктора Ісаєва" в Москві.

▪ Особистий досвід лікування від співзалежності

▪ Найбільш цитований фахівець зі співзалежності в Росії

▪ Автор блогу з аудиторією понад 80 000 чоловік
https://wowsoyoung.online/offer
 
Угорі