Що нового?

Набір учасників [Форум меблевиків] майстер-клас з професійного дизайну кухні (Сергій Непейпиво)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6307 ГРН
Учасників: 0 з 99
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Драстуйте!
Багато років тому я почав свій шлях у меблях з цього форуму. Можливо хто - небудь мене ще пам'ятає тут. Колись це місце було невід'ємною частиною мого життя
За минулі роки багато чого змінилося, але що дивно на першому потоці мого майстер-класу я зустрівся з людьми, які читали мене ще в ті давні часи, коли я всі свої думки публікував виключно тут.
Це і стало причиною того, що я вирішив знову повернути публікацію своїх робіт на цьому форумі. І надати весь свій досвід і знання у вигляді майстер-класу.

Стільки ж, скільки мені пишуть захоплених коментарів про мою роботу, стільки ж і про те, що пишу я занадто пафосно. І може, так і є. Але я ні в якому разі не хочу в поганому сенсі зачепити цим когось. Навпаки, в пам'ять про те, де я починав обговорювати свої ідеї і ще багато років тому знаходити своїх перших послідовників, я хочу повернутися вже подорослішав, які досягли чогось учасником і зробити цю тему основним представництвом свого кращого на сьогоднішній день навчального курсу для всіх тих, хто хоче створювати дизайн і робити свою роботу професійно.

На цьому тижні підходить до фіналу мій перший груповий майстер-клас, відгуки по якому настільки хороші, що я навіть і не очікував такого зворотного зв'язку.
Очевидно, що ці знання потрібні сьогодні всім тим, хто прагне робити свою роботу максимально ефективно і професійно. А також тим, хто хоче почати свій шлях переходу з бюджетного сегмента до більш високих. Думаю, основна причина успіху цього майстер-класу полягає в тому, що я сам пройшов шлях від самого початкового рівня до того, що зараз ви можете бачити в моєму портфоліо.

Під час навчання Я не просто показую, як працюю над проектом, але головне, пояснюю, якими принципами слід керуватися.
У підсумку, у Вас буде повне розуміння того, що і як необхідно робити. В
Аші комунікації з замовниками стануть цікавими і об'єктивними, що безсумнівно дозволить виглядати істотно краще більшості своїх конкурентів.
Я шалено люблю свою роботу, вже присвятив їй 12 років свого життя і не планую зупинятися на досягнутому. Якщо ви також ставитеся до своєї справи, я буду дуже радий Вашій участі.

1-е заняття-розповім про різницю в стратегіях конкурентної переваги, також поговоримо про принципи сучасного дизайну, покажу, як отримую антропометричні дані Замовника для роботи над проектом + відповім на питання

2-е заняття - розповім, як організую свій час при роботі над проектом, покажу, звідки брати ідеї для своїх проектів і, як створювати власні концепції, розповім про свою систему моніторингу всіх ключових виробників меблів, техніки, сантехніки, аксесуарів і механізмів, для того, щоб ефективно вирішувати будь-які завдання при роботі з замовником, розповім про логіку переміщень під час приготування їжі і послідовному розташуванню функціональних зон + відповім на питання і кожен учасник отримає список посилань виробників, яких я моніторю, а також шпаргалку по розташуванню функціональних зон для кожної форми меблів і приміщення для тренувального побудови планувальних рішень.

3-е заняття-розповім про відстані між окремими елементами і суміщенні функціональних зон для вирішення завдань в умовах невеликих просторів, покажу свій чек-лист по роботі над проектом, почнемо розгляд домашніх завдань (виконання планувальних рішень) + відповім на питання і кожен учасник отримає бланк мого чек-листа по роботі над проектом.

4-е заняття-продовжуємо розгляд домашніх завдань + відповім на питання .

5-е заняття-закінчимо розгляд домашніх завдань (я коментую їх все) + відповім на питання.

6-е заняття-потренувавшись в критичній оцінці планувальних рішень, розглянемо моє виконання і оформлення планувальних рішень, покажу, як розраховую об'єктивні дані для порівняння різних планувальних рішень + відповім на питання і всі учасники отримають исходники моїх планувальних рішень.

7-е заняття-прокоментую виконання домашнього завдання (розрахунок об'єктивних даних для порівняння планувальних рішень), покажу детальну модель меблів і розповім, як її оформляю для того, щоб проект був максимально інформативним для замовника, покажу, як розраховую вартість меблів за проектом, розповім, як завдяки цьому переходив в більш високі сегменти + відповім на питання і всі учасники отримають детальну модель і исходники креслень для них.

8-е заняття-покажу, як оформляю планувальне рішення для друку в друкарні, який потім передаю замовникам + відповім на питання і підіб'ємо підсумки.
https://privatelink.de/?https://forum.sdelaimebel.ru/topic/35524-master-klass-po-professionalnomu-dizaynu-kuhni-nepeipyvodesign/
 
Угорі