Що нового?

Набір учасників Фото-прокачування (Анка Журавльова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2280 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як подружитися з фотоапаратом?
Як знайти себе в фотографії?
Яка техніка вам потрібна?
Чим обробляти?
Як розвинути стиль?
без води, доступно і щиро.

Для кого?

Для вас, якщо:
  • Дуже хочеться фотографувати, але страшно почати.
  • Вже знімаєте, але плаваєте в Налаштуваннях.
  • Не розумієте, що ж потрібно зробити, щоб домогтися певного результату "як на тій фотографії".
  • Хочете більше дізнатися про фотографію як жанр.
  • Не впевнені, чи потрібна вам обробка і якщо так, то яка. Дам огляд і порівняння різних програм і девайсів
і їх можливостей.
фотографія =
технологія +
мистецтво.

* Коротка історія фотографії з прикладами.

* Взаємозв'язок особистості, техніки та ідеї. Що впливає на фотографа?

Дізнаватися про те, як творили великі, дуже надихаюче.

Розповім, як техніка і життєві обставини вплинули на моїх улюблених відомих фотографів і їх візуальну мову.


Як вибрати
"СВОЮ" КАМЕРУ.

Чи існує універсальний набір для створення шедеврів?
  • Поділюся особистим досвідом
  • Наведу приклади
  • Розповім про плівку і цифру
  • Пораджу моделі камер (цифрових і плівкових) і об'єктивів
(сучасних і старовинних).

Серед величезної кількості жанрів фотографії і техніки важко часом зорієнтуватися. І ще складніше зрозуміти, що буде потрібно в тому чи іншому випадку.
На цій лекції я розповім вам про те, що стане в нагоді в тому чи іншому випадку, що б
ви не захотіли знімати-репортаж, ню, пейзаж, б'юті або постановку.


витримка,
Діафрагма,
ІСО.

* Камера в руках. Що робити далі, щоб вона не припадала пилом на полиці, а приносила радість вам і оточуючим? Колись я з жахом дивилася на коліщатка ручних налаштувань і не розуміла, навіщо все так складно і чому недостатньо автоматичного режиму.
Ті часи давно минули, але я добре пам'ятаю відчуття безпорадності і розумію, наскільки важливо тут хороше пояснення.
Тут важливо не завчити, а вникнути в саму суть.
Не бійтеся
Я роблю це так дохідливо, що зрозуміє навіть той, хто вважає себе безнадійним.


візуальний
Мова -
ВАШ СТИЛЬ.

Критична увага новачка (та що вже, і професіонала іноді) часто повернуто не туди. Ми дивимося на свої ж фотографії очима обивателя, а не художника. Ми помічаємо складки на сукні або нерізкість на оці, але пропускаємо невдалий колір/світло, настрій і зайве в кадрі. На чому ж фокусуватися?

Як виробити смак? На що орієнтуватися?
  • Робота з мудбордами.
  • Діалог з глядачем. Чому одні фотографії привертають увагу, а інші ми перегортаємо? Як розвивати власне почуття стилю?
Вчимося ставити цілі, але не забуваємо про удовольсвіе від процесу.


краще світло -
менше
обробка.

* Короткий екскурс про якість і види світла.
Зі своєї практики знаю, що коли студенти показують мені надихаючі роботи інших фотографів, знаєте, що спільного у цих фотографій?
Відмінний світло. Не важливо, студійний або природний.

* Як хороше світло може зменшити годинник ретуші. Хороший исходник перетворює обробку в задоволення, а не в каторгу.

  • У якій програмі обробляти? Lightroom, Photoshop, Affinity, Capture 1, мобільні додатки.
  • На чому обробляти? Ноутбук, планшет, смартфон.

геть
СТРАХИ !

* Все " правильно "і" неправильно", все" можна "і" не можна", все обмежують установки - у нас в голові. Творчість-це відкритість до всього нового.

* Як не боятися помилятися і пробувати. Розповім про свої провали, безглузді витівки, невдалі зйомки, і як все це не тільки не засмучує, а навпаки, надихає.

* Друга частина вебінару присвячена відповідям на ваші запитання.
фотографія =
технологія +
мистецтво.

* Коротка історія фотографії з прикладами.

* Взаємозв'язок особистості, техніки та ідеї. Що впливає на фотографа?

Дізнаватися про те, як творили великі, дуже надихаюче.

Розповім, як техніка і життєві обставини вплинули на моїх улюблених відомих фотографів і їх візуальну мову.


Як вибрати
"СВОЮ" КАМЕРУ.

Чи існує універсальний набір для створення шедеврів?
  • Поділюся особистим досвідом
  • Наведу приклади
  • Розповім про плівку і цифру
  • Пораджу моделі камер (цифрових і плівкових) і об'єктивів
(сучасних і старовинних).

Серед величезної кількості жанрів фотографії і техніки важко часом зорієнтуватися. І ще складніше зрозуміти, що буде потрібно в тому чи іншому випадку.
На цій лекції я розповім вам про те, що стане в нагоді в тому чи іншому випадку, що б
ви не захотіли знімати-репортаж, ню, пейзаж, б'юті або постановку.


витримка,
Діафрагма,
ІСО.

* Камера в руках. Що робити далі, щоб вона не припадала пилом на полиці, а приносила радість вам і оточуючим? Колись я з жахом дивилася на коліщатка ручних налаштувань і не розуміла, навіщо все так складно і чому недостатньо автоматичного режиму.
Ті часи давно минули, але я добре пам'ятаю відчуття безпорадності і розумію, наскільки важливо тут хороше пояснення.
Тут важливо не завчити, а вникнути в саму суть.
Не бійтеся
Я роблю це так дохідливо, що зрозуміє навіть той, хто вважає себе безнадійним.


візуальний
Мова -
ВАШ СТИЛЬ.

Критична увага новачка (та що вже, і професіонала іноді) часто повернуто не туди. Ми дивимося на свої ж фотографії очима обивателя, а не художника. Ми помічаємо складки на сукні або нерізкість на оці, але пропускаємо невдалий колір/світло, настрій і зайве в кадрі. На чому ж фокусуватися?

Як виробити смак? На що орієнтуватися?
  • Робота з мудбордами.
  • Діалог з глядачем. Чому одні фотографії привертають увагу, а інші ми перегортаємо? Як розвивати власне почуття стилю?
Вчимося ставити цілі, але не забуваємо про удовольсвіе від процесу.


краще світло -
менше
обробка.

* Короткий екскурс про якість і види світла.
Зі своєї практики знаю, що коли студенти показують мені надихаючі роботи інших фотографів, знаєте, що спільного у цих фотографій?
Відмінний світло. Не важливо, студійний або природний.

* Як хороше світло може зменшити годинник ретуші. Хороший исходник перетворює обробку в задоволення, а не в каторгу.

  • У якій програмі обробляти? Lightroom, Photoshop, Affinity, Capture 1, мобільні додатки.
  • На чому обробляти? Ноутбук, планшет, смартфон.

геть
СТРАХИ !

* Все " правильно "і" неправильно", все" можна "і" не можна", все обмежують установки - у нас в голові. Творчість-це відкритість до всього нового.

* Як не боятися помилятися і пробувати. Розповім про свої провали, безглузді витівки, невдалі зйомки, і як все це не тільки не засмучує, а навпаки, надихає.

* Друга частина вебінару присвячена відповідям на ваші запитання.
вартість 70 євро або 6000 рублів * 6 живих вебінарів
* Чат підтримки
https://privatelink.de/?https://anka-zhuravleva.com/foto-prokachka#buy
 
Угорі