Що нового?

Набір учасників Фотографія людей: організація творчого мислення, Лютий 2021 (Євген Юлкін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 1 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 85.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

6 потік 14 лютого 2021 року.

План курсу:
1. Як влаштована хороша фотографія
У цій темі я поясню естетичні,етичні та технічні свойсва фотографії. Ви навчитеся відрізняти сильні знімки від слабких. З'явиться впевненість і визначеність.
2. Персоналізація своєї роботи
Я розповім, що лежить в основі творчості. Ви дізнаєтеся, що необхідно, щоб ВАШІ роботи відрізнялися від основної маси. Як це зробити.
3. Візуальне мислення.
Тема про точки зйомки, плани і елементи кадру. Про зв'язки між предметами всередині знімка.
Ви навчитеся створювати різноманітні кадри в умовах обмеженого простору за короткий термін.
4. Композиція
Ми розберемо композиційні прийоми, ви навчитеся грамотно використовувати простір кадру.
5. Світло
Не буває хорошого або поганого світла, бувало світло, яке допомагає розповісти історію і передати ідею.
6. Колір
Ви навчитеся поєднувати кольори на етапі підготовки і постобробки.
7. Створення історії
Будь-яка фотографія це маленька історія. Коли історія стає по справжньому цікавою і правдоподібною? Неконфліктні сімейні історії - чи так все просто?
8. Драматургія
Як використовувати драматургію в повсякденних зйомках.
9. Натхнення, створення проектів.
Звідки брати і як засвоювати інформацію з максимальною користю. Попереднє спілкування з замовником. Референси і брифи.
10. Фоторежиссура.
Організація мізансцени. Як через спілкування управляти людьми в кадрі. Як ненав'язливо і легко домагатися необхідних дій. Як перетворити образ в голові в результат.
11. Фототехніка, організація робочого часу.
Вибір оптики для конкретних умов зйомки в залежності від ідеї. Робота з простором. Я розповім, як планую свій робочий час і розподіляю завдання.
12. Обробка, створення серії.
Методи відбору. Фотографії готові через 2 години після зйомки. Як влаштовані мої серії.
13. Монетизація фотографії, Стокова фотографія.
За що насправді платять клієнти.
14. Додаткова тема.

Запис на курс триває!

Продажник
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CJIutdwBgXH/
 
Угорі