Що нового?

Придбаний [Fox-in-sockS] Англійська для дітей. 2-й блок відео-уроків (60 занять)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
другий блок відео-уроків англійської мови для дітей - це продовження 1-го блоку занять.

другий блок включає в себе 60 відео-уроків за наступними темами:
  • Зима (ознаки зими, експерименти, зимовий одяг, зимові забави та ін.)
  • я можу (вживання модального дієслова Can в ствердних, негативних і питальних реченнях, дії з різними предметами, ввічливе прохання Can I have...?)
  • казковий тиждень і дієслово to be (вивчення форм дієслова to be в теперішньому часі через казки)
  • улюблені заняття (активно-спортивний тиждень: улюблені заняття та хобі)
  • Різдво (Підготовка до Різдва, прикраса ялинки, різдвяні подарунки та частування, зустріч з Сантою та ін)
  • фрукти і овочі (вивчаємо, описуємо, порівнюємо, готуємо, пригощаємо, їмо)
  • мій день (розпорядок дня і повсякденні справи)
  • у лікаря (похід в поліклініку, поради лікаря, а також, що робити, щоб залишатися здоровим)
  • граматична тиждень There is –There are (що означає цей оборот в мові, його використання в ствердних, негативних і питальних реченнях)
  • День народження! (Підготовка до свята, оформлення кімнати, зустріч гостей, подарунки, чаювання та ін.)
  • татів свято/День Захисника Вітчизни (готуємо привітання для тата і дідуся, вчимося описувати зовнішність тата, опрацьовуємо Present Simple)
  • Дикі тварини (їх дії, звуки, частини тіла і опис тварин)
граматичні конструкції:
У цьому блоці відео-уроків ми заглиблюємося у вивчення Present Simple, tobe, модального дієслова Can, порівняльного обороту like, вивчаємо оборот There is –There are, а також використовуємо наступні мовні та граматичні конструкції:
I have і I have got
Модальні дієслова need і should
Наказовий спосіб
Конструкцію Let's
Герундій
Питання " What?", "Where?", "Who?", "How many?"
Приводи: on/in/under/by/behind
Присвійний відмінок іменників
Короткі і повні відповіді на питання.

І все це через гру, творчість і різні активності!

https://privatelink.de/?https://fox-in-socks.ru/product/video-english-lessons-for-children-second-block
 
Угорі