Що нового?

Набір учасників Фундаментальний курс по красі "своє обличчя" - 1 блок (Емма Грімм)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Я Емма Грімм-фізіогноміст і б'юті-коуч. Я дуже люблю обличчя. Я знаю про них все.
Я вчу жінок усвідомлено володіти своїм обличчям, образом, мімікою. Професійно бути собою.
Мій проект "своє обличчя" - це унікальний курс на основі психології, фізіогноміки і макіяжу. Він вчить створювати ефективні комфортні внутрішні стани за рахунок зовнішнього вигляду. Змінюючи своє обличчя, роблячи його співзвучним ситуації, в якій ви перебуваєте, ви будете змушувати інших сприймати вас саме так, як вигідно вам.
Для кого?
Хто розуміє, що у жіночої краси величезні можливості, але не має прикладних знань, щоб втілювати це у своєму житті.
Хто просто хоче навчиться робити красиві і грамотні макіяжі, що підкреслюють саме його, індивідуальну красу.
Тим, хто проводить презентації, вебінари, семінари, або просто хоче відчувати себе на роботі комфортно і впевнено.
Хто хоче отримати ключ саме до своєї жіночності через дану їй від природи красу.
Для тих, хто в пошуку, і хоче заворожувати, запам'ятовуватися і бути магнітом для чоловіків.
Хто хоче вміти освіжити свої відносини з партнером, входити в роль бажаної жінки, навчиться бути різною.

У цьому блоці:
  • Тон. Шкіра. Межі
  • Медитація воїн
  • альбоми по кистях, пудрам, консилерам, тональним кремам, хайлайтерам
  • МК по селфи
  • про умивання
  • скульптурування. Рум'яна
  • б'юті-щоденник-лист моїй шкірі
  • губи. Фізіогноміка
  • Медитація Жовта куля
  • форма губ
  • б'юті-щоденник-про що говорять мої губи
  • різні форми губ
  • нанесення помади. Техніка поглиблення. "Заціловані" губи
  • розслаблення губ
  • Физиогномика очей, брів, нависле повіку
  • Медитація безтурботність
  • анатомічна стрілка
  • анатомічний макіяж очей
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CIx_oO9sWFS/?utm_medium=copy_link
 
Угорі